Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Byli jsme v Kauflandu, kde pracuje pokladní s hákovým křížem: Vedení podniklo nekompromisní krok!

Byli jsme v Kauflandu, kde pracuje pokladní s hákovým křížem: Vedení podniklo nekompromisní krok!
Zdroj: Kýbel
+ Dalších 8 fotografií
V pražském Kauflandu U Plynárny (!) pracovala pokladní Miriam, která měla na ruce vytetované nacistické symboly. Toho si všiml muž, který si na sociálních sítích říká Kýbel, a natočil, jak s hákovým křížem markuje zakoupené zboží. Video dal na sociální sítě a skandál byl na světě. Jak se k celé kauze postavil německý řetězec?

Jeli jsme se do pobočky v Michli podívat, abychom zjistili, jak se věci ve skutečnosti mají. Celou situaci nám objasnila zástupkyně vedoucí prodejny paní Gabriela Kociánová. "Slečna Mirian u nás pracovala pouze jako brigádnice, a to velmi krátce," říká.

O jejím tetování se na prodejně dozvěděli ze sociálních sítí. "Jakmile jsme tento problém zjistili, byla s ní okamžitě ukončena spolupráce," dodává Kociánová.

Zástupce vedení přes pokladny nám také naznačil, že mezi svými kolegy nebyla příliš oblíbená. A nebylo to pouze kvůli tetování. "Těch prohřešků bylo víc," říká Tomáš Litera.

Miriam se tedy v prodejně moc neohřála. Navíc snad ani netušila, že by na jejím tetování bylo něco špatně. „Mně se to nelíbilo, a tak jsem jí hned něco řekl. Chtěl jsem to řešit, ale ona dělala, že jako o nic nejde,“ uvedl pro eXtra.cz autor videa.

Na celé video se můžete podívat ZDE

A na vtípky, které z kauzy vznikly, zase TADY

Znáte tuto prodavačku? Napište nám na redakce@extra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy