Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Byli jsme oba opilí. Nicolas Cage (55) zažádal jenom 4 dny po sňatku o rozvod

Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Rychlý konec
Ani čtvrté manželství amerického herce Nicolase Cage (55) nedopadlo happyendem. Naopak bylo úplně nejkratší - trvalo pouhé čtyři dny. Cage si vzal svojí přítelkyni v Las Vegas v sobotu a už ve středu požádal o zneplatnění sňatku. Prý byli oba opilí.

Hollywoodská legenda Nicolas Cage se nedávno počtvrté oženil. Neuplynul však ani týden a herec i jeho nová manželka podali žádost o rozvod. Informovala o tom americká média. Cage se oženil 23. března a už 27. si to oba novomanželé rozmysleli. Cage požádal o zneplatnění čerstvého svazku s maskérkou Erikou Koikeovou. Ani jeden z nich prý nebyl střízlivý natolik, aby mohl rozhodnout o tak důležité věci.

Pětapadesátiletý herec byl ženatý už třikrát. I jeho druhé manželství s dcerou zpěváka Elvise Presleyho Lisou Marií Presleyovou bylo velmi krátké. Oženil se s ní v dubnu 2002 a o rozvod požádal po 108 dnech. Jeho první manželkou byla herečka Patricia Arquetteová, manželství trvalo šest let. Se třetí ženou Alice Kimovou, s níž má třináctiletého syna, se rozvedl po 12 letech v roce 2016.

Portál TMZ uvedl, že svědci viděli už pár hodin po sňatku, jak se novomanželé ostře hádají. Nicolas Cage a Erika Koikeová spolu chodili od loňského dubna.

Související články

Další články