Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Byla vymodlené dítě po 6 potratech. Chůva ji nechala udusit v rozpáleném autě

+ Další fotografie
Tragický osud
Neobvykle smutný osud stihl rodiče dvouleté holčičky Zariah (†2) z Nového Mexika (USA). Ta zemřela poté, co ji chůva nechala několik hodin v rozpáleném autě. Zariah byla navíc pro své rodiče vymodleným dítětem. Matka holčičky šestkrát potratila, než se jí podařilo donosit zdravé dítě.

Chůva holčičky Tammie Brooks (40) musela mít v osudný den hodně naspěch. Zariah totiž zapomněla vyložit ve školce a vyrazila rovnou do práce. Holčička tak zůstala na zadním sedadle rozpáleného auta celé dopoledne. Tammie si všimla holčičky, až když jela odpoledne do banky.

Teploty ve městě Hobbs v Novém Mexiku v ten den dosahovaly třiceti stupňů. Místní policie uvedla, že ve 13:30 obdržela telefonát od ženy, která volala, že nechala několik hodin dítě v autě. Chůva je v současné době zadržena a obviněna ze smrti dítěte. Případ se bude v příštích dnech projednávat u soudu.

Nejsmutnější na tomto případu je fakt, že Zariah byla pro rodiče vymodlené dítě. Matka Demi a otec Zachary museli prožít šest neúspěšných těhotenství, než se narodila Zariah. „Takovou bolest bych nepřál ani největšímu nepříteli,“ řekl pro deník The Sun zdrcený otec.

Mohlo by vás zajímat

Další články