Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Byla vymodlené dítě po 6 potratech. Chůva ji nechala udusit v rozpáleném autě

Zdroj: facebook
Tragický osud
Neobvykle smutný osud stihl rodiče dvouleté holčičky Zariah (†2) z Nového Mexika (USA). Ta zemřela poté, co ji chůva nechala několik hodin v rozpáleném autě. Zariah byla navíc pro své rodiče vymodleným dítětem. Matka holčičky šestkrát potratila, než se jí podařilo donosit zdravé dítě.

Chůva holčičky Tammie Brooks (40) musela mít v osudný den hodně naspěch. Zariah totiž zapomněla vyložit ve školce a vyrazila rovnou do práce. Holčička tak zůstala na zadním sedadle rozpáleného auta celé dopoledne. Tammie si všimla holčičky, až když jela odpoledne do banky.

Teploty ve městě Hobbs v Novém Mexiku v ten den dosahovaly třiceti stupňů. Místní policie uvedla, že ve 13:30 obdržela telefonát od ženy, která volala, že nechala několik hodin dítě v autě. Chůva je v současné době zadržena a obviněna ze smrti dítěte. Případ se bude v příštích dnech projednávat u soudu.

Nejsmutnější na tomto případu je fakt, že Zariah byla pro rodiče vymodlené dítě. Matka Demi a otec Zachary museli prožít šest neúspěšných těhotenství, než se narodila Zariah. „Takovou bolest bych nepřál ani největšímu nepříteli,“ řekl pro deník The Sun zdrcený otec.

Související články

Další články