Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Byla to SEBEVRAŽDA! Mladá žena ukončila svůj život v lomu Velká Amerika

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
tragédie
V sobotních odpoledních hodinách vyhasl mladý život. Žena utrpěla při pádu ze skály v lomu Velká Amerika u Mořiny na Berounsku vážná zranění, kterým podlehla. Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, nešlo o náhodu, ale o sebevraždu!

K velké tragédii došlo v lomu Velká Amerika, oblíbeném cíli českých turistů. Okolo 15. hodiny se tam stalo obrovské neštěstí. "Mohu potvrdit, že ve včerejších odpoledních hodinách jsme přijali výzvu o pádu mladé ženy ze skály. Na místo byla vyslána posádka rychlé lékařské pomoci a vrtulník pražské záchranné služby. Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a záchranáři jí už bohužel nedokázali pomoci," řekl eXtra.cz mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Petra Effenbergerová.

Redakce eXtra.cz má k dispozici informace, že nešlo o pád způsobený zvědavostí, který se už v minulosti stal mnoha lidem. Dívka si podle našeho zdroje vzala život dobrovolně. "Šlo o sebevraždu," řekl eXtra.cz člověk, který má k případu blízko.

"S nejvyšší pravděpodobností došlo k sebevraždě, více o případu nemohu mluvit," řekl eXtra.cz záchranář Bořek Bulíček z Trans Hospital.

Případem se zabývá policie. Sledujte portál eXtra.cz, o tragickém úmrtí mladé ženy přineseme podrobnosti.

Související články

Další články