Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Byla to sebevražda? Jiří Laštovka (†39) se před smrtí ostře pohádal s kamarádem!

Spáchal Jiří Laštovka sebevraždu?
Zdroj: Facebook.com, archiv TV Nova
Náhlá smrt herce Jiřího Laštovky (†39) z pražského divadla Minor vyvolala vlnu otázek. Přátelé mluví o sebevraždě, kterou měl údajně spáchat v noci ze středy na čtvrtek. Výčitky svědomí přiznal Frekvence 1 Robin Sobek. Svěřil se, že se s Laštovkou rozhádal.

Zpráva o tragickém skonu Jiřího Laštovky přišla v sobotu. „Jsem v šoku, je mi to moc líto, přál bych si vrátit čas… Byli jsme do prázdnin ve velmi blízkém kontaktu, řešili životní situace a osobní věci, pak jsme se rozhádali kvůli pracovní absurditě a nebyli schopní si ani zavolat. Naprosto absurdní, egoistické… Lituji a přál bych si, aby to nebyla pravda… Moc mě to mrzí… Přeji Jirkovi jen to nej tam nahoře,“ napsal Sobek na Facebook.

Kolegové z divadla si všimli, že byl Laštovka v posledních dnech posmutnělý. To nahrává spekulacím o sebevraždě. Nikdo si však nedovede vysvětlit, co v herci vyvolalo psychickou nepohodu.

Laštovka byl ženatý s režisérkou Adélou, se kterou má dvě děti. Sobek však na sociální síti zmínil přítelkyni Terezu. „Prosím, nemáte někdo kontakt nebo neznáte alespoň příjmení jeho přítelkyně Terezy? Chtěl bych jí alespoň zavolat, je mi to moc lito,“ zeptal se moderátor.

Poznámkou o přítelkyni vytočil maminku zesnulého herce Dagmar Laštovkovou. „On žádnou přítelkyni NEMĚL,“ odpověděla mu drsně.

Související články

Další články