Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Byla to rychlá akce! Misska šla s pravdou ven o pražském mejdanu s Rolling Stones

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Když Rolling Stones dorazili v pondělí do Prahy, nezalezli do hotelových pokojů, ale čekala je přísně tajná párty. Mezi pozvanými bylo i několik českých modelek a jedna z nich promluvila o tom, jak mejdan probíhal!

Už dnes večer čeká Rolling Stones velkolepý koncert v pražských Letňanech Legendární rockeři v čele s Mickem Jaggerem ale dorazili do stověžaté už v pondělí a hned to rozjeli na soukromém mejdanu.

Ten pro ně připravila agentura pořádající koncert. A mezi pozvanými nechyběla ani šestice krásných modelek. S proslulými „Stouny“ pařila Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Olga Plojhar Bursíková, dcera bývalého ministra a expředsedy Strany zelených Martina Bursíka nebo finalistka České Miss 2014 Simona Šimková

Právě ta se o párty rozpovídala a podle jejích slov se zdá, že šlo o rychlou akci, o níž se všichni dozvěděli na poslední chvíli. "Když jsem v 19:00 v neděli po fitku lezla do postele, přišla mi zpráva. A najednou bylo všechno úplně jinak! Private party s Rolling Stones, jejich crew a holkama," svěřila Šimková.

Trojlístek jmenovaných doplnily i modelky Denisa Terzijská Kršková, Marie Bartošová nebo Monika Podaná, které úspěch zažívají především v zahraničí.

Nepochybujeme o tom, že Rolling Stones rozproudila jejich přítomnost krev v žilách a večer v Letňanech to pořádně rozbalí!

Související články

Další články