Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Byla to naprosto pohodová rodina: Lidé z obce Líský nechápou, kde se stala chyba

Byla to naprosto pohodová rodina: Lidé z obce Líský nechápou, kde se stala chyba
Zdroj: reprofoto TV Nova
střelba na Kladensku
V sobotu se v obci Líský na Kladensku odehrála děsivá rodinná tragédie, kdy muž zastřelil podle nejnovějších informací partnerku a její matku. V domě byl nalezen teprve tři týdny starý kojenec, který naštěstí střelbu přežil. Podle svědků obce se jednalo o pohodovou rodinu.

Strašlivá tragédie

Tři lidé zemřeli zřejmě při střelbě v rodinném domě v obci Líský na Kladensku nedaleko Slaného, policie je nalezla v sobotní podvečer. Dobu jejich smrti zjišťuje vyšetřovatel. Pravděpodobný pachatel byl na místě nalezen mrtvý, v domě bylo i živé malé dítě, řekla novinářům na místě policejní mluvčí Markéta Johnová. Podle prvotních informací jde o rodinnou tragédii. Vyšetřování pokračuje, policisté zjišťují další okolnosti. Jednou z obětí je pravděpodobně manželka, druhou obětí je též členka rodiny, zřejmě se jedná o matku zastřelené partnerky muže. Totožnost obětí zatím policie nezveřejnila. Pravděpodobný pachatel byl nejspíš člen vězeňské služby.

Kriminalisté na místo vyjížděli kolem 18:00, sousedé ČTK řekli, že slyšeli zvuky připomínající střelbu. Na místo byla přivolána i zásahová jednotka. "Policisté na místě nalezli tři mrtvé, dvě ženy a jednoho muže," uvedla mluvčí.

V domě žila čtyřčlenná rodina, řekl novinářům starosta Štěpán Hon. Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové není dítě v ohrožení života. "Převezli jsme ho na další vyšetření do nemocnice," řekla ČTK. Podle informací ČTK jde o kojence.

Byla to pohodová rodina

Kladenský deník na místě, kde k tragédii došlo, hovořil s místním, zhruba pětatřicetiletým mužem. "Jsem zaskočen, překvapilo mě to. Byla to rodina, která zde žila několik let - muž se ženou, 12letá dcera a malé miminko. Šlo o běžnou rodinu," komentoval muž.

Rodinu znal i starosta Líského Štěpán Hon. "Rodinu znám několik let, byla to běžná rodina. Jsem touto tragédií zaskočen. K neštěstí došlo v rámci rodiny, neúčastnila se jí žádná další cizí osoba," uvedl pro Deník starosta obce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy