Matt a Laura se potkali už v mateřské školce. „Pamatuji si, že jsme slavili ve školce jeden mexický svátek a všechny děti se snažily rozbít piňatu. Bylo to téměř nemožné, ale mě se to podařilo a myslím, že to byl ten moment, kdy jsem nějak upoutal její pozornost.“

"Tak vzpomíná na začátky jejich lásky Matt"https://ww­w.dailymail.co­.uk/femail/ar­ticle-4652434/Couple-met-preschool-ties-knot-years-later.html.

A Lauřinu pozornost si udržel až dodnes. „Nepamatuji si, že bychom někdy něco podnikali jeden bez druhého,“ dodává Laura a vysvětluje, že od onoho okamžiku ve školce, kdy se začali kamarádit, byli prakticky nerozluční.

Jak už to tak bývá, většina předškolních lásek zůstane ve školce a i oni ztratili kontakt a znovu jej navázali až a střední. Potkali se skrze společné známé a okamžitě to mezi nimi znovu zajiskřilo. Od té doby jsou párem, v roce 2016 Matt Lauru požádal o ruku a v prosinci téhož roku se vzali.

Svůj romantický příběh sdíleli na instagramovém profilu Thewaywemet, který shromažďuje dojemné příběhy párů. Toho jejich se pak chopila všechna média a jejich příběh se začal šířit jako lavina. Reakce lidí málem zbořily internet. Lidé na předškolní lásku, která vydržela dodnes reagují velmi pozitivně a berou to jako znamení, že skutečná láska existuje a nemá věkovou hranici.