Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Byla to jatka! Liberecká noc bojovníků přinesla parádní zážitek

MMA není sport pro slečinky!
Zdroj: Lenka Bartáková
+ Další 2 fotografie
Další pokračování dnes už legendárních zápasů tvrdých chlapů s názvem Night of Warriors se tentokrát odehrálo v Liberci. To nejlepší z MMA a K1 si nenechala ujít do posledního místečka zaplněná sportovní hala, která od začátku do konce tajila dech napětím. Není se čemu divit, na takovéto večery se jen tak nezapomíná!

Chtělo by se říct, že kdo na vlastní oči viděl některou ze sérií Night of Warriors, může v klidu zemřít. Vzhledem k množství ran, které se od prvního zápasu rozdaly, by nebyla parafráze slavné věty „vidět Neapol a zemřít“ až tak daleko od pravdy. Ale nechme smrt smrtí, protože další úchvatné zápasy budou následovat a byla by škoda je nevidět. Vraťme se však do Liberce, kde si dala dostaveníčko česká špička ve vhodném mixu se zahraničními borci. A že to byly ingredience opravdu dobře zvolené, o tom se diváci přesvědčovali od první minuty úvodního utkání.

Zajímavých zápasů bylo k vidění opravdu hodně. Asi všichni ale byli, ostatně jako vždycky, zvědaví na výkon nestárnoucího Petra Vondráčka. Držitel titulu WKN ani tentokrát nezklamal. Nejenže předvedl parádní boj, ale svého soupeře doslova zničil. Přitom se proti němu nepostavil žádný nazdárek, protože Němec Jurgen „Batista“ Dolch je všechno možné, jen ne otloukánek, který si nechá cokoli líbit. Vondráček ho přesto ke konci druhého kola složil tvrdým KO. Ještě dříve se radoval místní rodák Tomáš Penz. Stačilo mu 33 sekund, aby k zemi poslal svého soupeře, kterým byl Daniel „Boyka“ Arandjelovic ze Srbska.

Triumf ve svém mači oslavil i Karlos Vémola, který navíc vítěznou řeč bezprostředně po utkání okořenil tou správnou třaskavinou. „Nějaký princ prý jezdí do Česka mlátit kluky. Tímto ho tedy vyzývám do dalšího zápasu,“ prohlásil Karlos do mikrofonu v narážce na francouzského borce Prince Aounallaha, který před dvěma lety porazil českou legendu v zápase o titul asociace EUBS a v Liberci si poradil s Eldarem Rafigaevem. Prince výzvu přijal, zápas o pás organizace WASO by se měl uskutečnit na dalším klání série Night of Warriors v Liberci. Pokud jste tedy nestihli předchozí libereckou noc, následující si určitě nenechte ujít. Ochutnávkou vám může být záznam, který odvysílá televizní stanice SPORT 5. A komu by to snad bylo málo, tamtéž se může už za pár dní podívat na boxerský souboj Evropa vs. Kuba. To bude také velký mazec.

Související články

Další články