Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Byla tenkrát sjetá? Takhle Angelinu Jolie nafotil její drogový dealer!

Angelina na dosud nezveřejněném snímku.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Z posledních let známe Angelinu jako Matku Terezu. Pomáhá v rozvojových zemích, bojuje proti sexuálnímu násilí na ženách, a pokud se někde děje bezpráví, natočí o tom film. Do toho všeho se ještě stará o 6 dětí. Jenomže zamlada byla Angelina pěkná divoška, nevyhýbala se ani drogám. U jednoho nákupu ji zvěčnil její dealer z devadesátých let Franklin Meyer.

Tyto fotografie nebyly dosud publikovány. Světlo světa spatřily díky magazínu The National Enquirer. Angelinu Jolie nafotil muž, který byl tenkrát jejím dealerem. Herečka za ním chodila do newyorského bytu až 3 týdně, aby si koupila drogy.

Už jednou se dostala do médií nahrávka, kdy úplně sjetá Angelina nervózně chodí po místnosti a křičí do telefonu. Tyhle fotky jsou sofistikovanější a herečka se určitě nemá za co stydět.

Mládí si Angelina pořádně užila a vyblbla se. Drogy, módní výstřelky a kontroverzní políbení vlastního bratra na předávání Oscarů. Krásná herečka si uměla užívat slávy i svého vzhledu. Pak stačila jedna návštěva Afriky a oscarová herečka otočila a změnila svůj život.

Nyní je ambasadorkou OSN a dokonce ji před dvěma lety britská královna Alžběta II. uvedla do šlechtického stavu. Mezitím stihla sbalit nejhezčího hollywoodského herce Brada Pitta a mít s ním 6 dětí.

Související články

Další články