Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Byla tak tlustá, že se nepoznávala, kvůli svatbě zhubla 50 kilo!

Žena shodila 50 kilo.
+ Další fotografie

Teprve až nůž na krku v podobě stanoveného data její svatby donutil Tessu Thurgood (29) k tomu, aby se sebou začala něco dělat. Mladá žena, která měla to štěstí, že si našla životního partnera, jemuž nezáleží na vzhledu ani na váze, dnes přiznává, že rozhodnutí zatočit s kily bylo to nejlepší, jaké mohla kdy udělat.

Za svého muže je nyní vdaná už dva roky, ale Tessa neusnula na vavřínech a i nadále se snaží dostat dolů co nejvíce tuků. Už zhubla šest konfekčních velikostí a může si konečně dovolit obléct si na sebe vše, co je jí libo. A nevypadat v tom jako almara.

Když chystala svou vlastní svatbu, bylo to pro ni spíše utrpení než radostná událost. Jak sama tvrdí, ani se kvůli čokoládě a nezdravému jídlu nepoznávala v zrcadle. Namísto nefunkčních rychlodiet ale najela na pohyb a přísný výběr zdravé stravy a ještě dnes tvrdí, že manžel má problémy uvěřit tomu, jak se celá změnila: „Nemůže uvěřit tomu, co jsem dokázala. Někdy, když jsme spolu ve městě a hledá mě, úplně zapomene, že jsem tolik zhubla, a honí oplácanější ženy.“

A protože Tessa a její muž plánují miminko, redakce eXtra.cz samozřejmě přeje, aby se těhotenské přejídání tvrdohlavé novomanželce opět nezalíbilo. I když její muž ji měl rád i tlustou.

Mohlo by vás zajímat

Další články