Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Byla tak tlustá, že se nepoznávala, kvůli svatbě zhubla 50 kilo!

Žena shodila 50 kilo.
Zdroj: MailOnline

Teprve až nůž na krku v podobě stanoveného data její svatby donutil Tessu Thurgood (29) k tomu, aby se sebou začala něco dělat. Mladá žena, která měla to štěstí, že si našla životního partnera, jemuž nezáleží na vzhledu ani na váze, dnes přiznává, že rozhodnutí zatočit s kily bylo to nejlepší, jaké mohla kdy udělat.

Za svého muže je nyní vdaná už dva roky, ale Tessa neusnula na vavřínech a i nadále se snaží dostat dolů co nejvíce tuků. Už zhubla šest konfekčních velikostí a může si konečně dovolit obléct si na sebe vše, co je jí libo. A nevypadat v tom jako almara.

Když chystala svou vlastní svatbu, bylo to pro ni spíše utrpení než radostná událost. Jak sama tvrdí, ani se kvůli čokoládě a nezdravému jídlu nepoznávala v zrcadle. Namísto nefunkčních rychlodiet ale najela na pohyb a přísný výběr zdravé stravy a ještě dnes tvrdí, že manžel má problémy uvěřit tomu, jak se celá změnila: „Nemůže uvěřit tomu, co jsem dokázala. Někdy, když jsme spolu ve městě a hledá mě, úplně zapomene, že jsem tolik zhubla, a honí oplácanější ženy.“

A protože Tessa a její muž plánují miminko, redakce eXtra.cz samozřejmě přeje, aby se těhotenské přejídání tvrdohlavé novomanželce opět nezalíbilo. I když její muž ji měl rád i tlustou.

Související články

Další články