Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Byla snad už v devatenácti na plastice? Kylie Jenner podezřele povyrostla ňadra. Má snad silikony?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Klan Kardashianových vždy vzbuzoval spekulace a pozornost. Nyní se vyrojily další. Nejmladší členka Kylie Jenner se totiž ukázala v outfitu, jenž takřka odkryl její ňadra. Vypadala daleko větší než v minulosti. Byla snad na operaci, nebo to bylo vinou skvělé podprsenky?

Kylie Jenner (19) je možná nejschopnější členkou klanu Kardashianových. Na rozdíl od nejslavnější Kim se totiž neprosadila pouze díky pozadí, které neprojde většinou dveří, ale i dokonalou postavou, díky které se prosadí i jako modelka, a také vlastní kosmetickou značkou!

Není divu, že se ji v poslední době snaží starší Kim napodobovat. Vyrojily se spekulace, které se týkají dekoltu nejmladší členky klanu. Už v minulosti se hodně mluvilo o tom, zda má přírodní nebo silikonová ňadra. Tyto otázka Kylie vždy zametala pod koberec, ovšem nejspíše bude muset brzy kápnout božskou.

V krátkém sledu se totiž na jejím Instagramu objevily fotky, na kterých je evidentní, že jednoduše její ňadra povyrostla. Samozřejmě to může být i vinou dobře zvolené podprsenky, nicméně v tomto případě je rozdíl opravdu evidentní.

A co myslíte vy? Má je Kylie umělá, nebo přírodní?

Související články

Další články