Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Byla snad někdy přitažlivější? Reese Witherspoon stárne do krásy. Může za to její rozkošná dcerka?

Reese je stále nádherná.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Pravá blondýnka Reese Witherspoon snad zastavila čas, jinak to není možné. Ve čtyřiceti letech totiž vypadá opravdu skvěle a její vzhled jí může závidět kdejaká dvacítka. Může za to motivace ve formě její nádherné dcery?

Reese Witherspoon (40) je jednou z nejkrásnějších a také nejžádanějších hereček současnosti. Vzhledem ke své popularitě je samozřejmě nucena starat se pečlivě o svůj zevnějšek. To jí jde opravdu skvěle a těžko by jí někdo tipoval, že minulý rok oslavila čtyřicáté narozeniny.

Většinou to platí u mužů, ale někdy také u žen. Reese totiž zraje jako dobré víno. Možná jí k tomu dopomáhá fakt, že vychovává nádhernou dceru Avu, která by klidně někdy mohla místo ní zajít na natáčení. Obě jsou od sebe totiž těžko rozeznatelné.

Na předávání Zlatých glóbů se vyfikla skutečně neodolatelně. Zvolila žluté šaty s decentním výstřihem a byla hvězdou večera. Mezinárodní média se rozplývala nad tím, jak jí to slušelo, a žasla vzhledem k tomu, že jejími dalšími kulatinami budou padesátiny…

Související články

Další články