Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Byla partnerkou českého fotbalového reprezentanta, teď je hvězdou Playboye: O koho jde?

To je ale tělo!
Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 3 fotografie
Jmenuje se Šárka Slachová a její krása vás určitě nenechá lhostejnými. Ostatně jejím bývalým přítelem je fotbalový reprezentant Jiří Skalák, který si vydělává miliony v Anglii.

Šárka se rozhodla využít nabídku, která patří v Česku mezi ty nejexkluzivnější. Stala se červencovou playmate českého vydání pánského časopisu Playboy.

„Když ta nabídka přišla, tak jsem o tom samozřejmě dlouho přemýšlela. Aktuálně mám přítele, takže jsem to samozřejmě řešila i s ním. Ale nakonec jsem souhlasila a to focení byla jedna z nejlepších pracovních zkušeností. A to hlavně díky fotografovi Janu Svobodovi a jeho ženě,“ vzpomíná Šárka na žhavé focení, jehož výsledky si můžete prohlédnout v naší galerii.

„Díky Playboyi jsem získala spousty nových pracovních nabídek,“ pochvaluje si modelka. Její fanoušci si ji však nemusí okukovat jen na stránkách časopisů, Šárka totiž pracuje i v prestižním tuzemském nočním klubu – v pražských Hot Peppers.

„Papričky jsou super podnik a pracuju tam moc ráda, ale přiznám se, že mám i jiné ambice. Ráda bych si otevřela menší hotel s wellness na horách. Snad se mi to i brzo podaří,“ říká usměvavá Šárka.

Snad ale splnění jejího snu ještě chvilku potrvá, protože sami uznejte, že takové krásky by bylo někde na horách škoda. V Hot Peppers jí to totiž podle svědků neuvěřitelně sluší.

Související články

Další články