Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Byla objemnější než krocan na pekáči, a tak nastolila drsný hubnoucí režim!

Stačila fotka s krocanem a Hayley šla do sebe.
Zdroj: profimedia.cz
Jednatřicetiletá Hayley Blackler z města Devon ve Velké Británii už měla dost sama sebe. Vrcholem bylo, když spatřila svou vánoční fotku. Na ní byla ještě větší než krocan. V tu chvíli si řekla dost!

Byla nešťastná, když stoupla na váhu a ručička ukazovala 108 kilogramů. Už to takhle dál nešlo. A do toho ta fotka! Hayley s krocanem v ruce vypadala ještě obéznější než ve skutečnosti. Pohled na tento snímek ji ničil.

Nevěřícně kroutila hlavou, že to nechala zajít až tak daleko. Odjakživa měla problémy s váhou a věděla moc dobře, že je obézní. Než se rozhoupala ke změně, raději vůbec nevnímala náznaky okolí o její nadváze. Tu fotku ale nemohla ignorovat. Byla to poslední kapka.

Nejhorší období plné nekontrolovatelného přibírání nastalo v roce 2008. V tu dobu zemřela její matka na rakovinu a ona zůstala se svými sourozenci na všechno sama. A tak začala smutek, deprese a stres zajídat jídlem.

Minulé Vánoce si u štědrovečerní večeře řekla: „Jeden brambor navíc mě nezabije.“ A bez výčitek ho slupla.

Stravovala se strašně. Samé fastfoody, polotovary a tuna sladkostí. To samé kupovala i mladším sourozencům. Chtěla, aby se její bratr a sestra měli dobře. Sama na to ale doplatila. Na nový rok udělala za svým dosavadním stylem života tlustou čáru.

Začala si hlídat, co jí. Kupovala jenom jogurty, ovoce, zeleninu a celozrnné pečivo. Sourozenci Connor a Romany jsou na ni velmi pyšní. I když sami ještě příliš neřeší, co jí. Hayley jim ale neváhá připravit, co jim na očích vidí. Jen s tím rozdílem, že si dává něco jiného.

Všechno to bylo jenom o lenosti. Není nic jednoduššího než si nacpat ledničku samými polotovary a pak je mít za pět minut hotové. Za takové smýšlení se Hayley dlouho styděla. Bohužel, neuměla ani pořádně vařit, a tak jí to taková nezdravá jídla ulehčovala.

Nyní je tomu konec! Hayley dokázala zhubnout krásných 44 kilo a cítí se úžasně. Má váhu zdravé dospělé ženy a nemůže si nový životní styl vynachválit.

Na letošní Vánoce se moc těšila. Konečně bylo u nich doma jen pár drobností, a ne hory cukroví a nezdravého jídla. Ke starému životu už se nikdy nechce vrátit.

Související články

Další články