Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Byla Lela Karlosovi nevěrná? Exkluzivní zpověď manželky muže, kterého měl Vémola zfackovat!

Karlos Terminátor Vémola promluvil o zdravotních komplikacích, ale také návratu do klece.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Nevěra

Dojemná noční instagramová zpověď Karlose Vémoly začíná mít první trhliny. Redakce eXtra.cz mluvila s manželkou domnělého milence matky jeho dvou děti Lely Ceterové Kamilou Kaiserovou. Ta nejenže vyvrátila jeho tvrzení, že je její muž Vít milencem slavné prsatice, ale navíc přišla se zdrcujícím tvrzením.

Jak jsme vás již včera informovali, ve Vémolandu to zase vře. A naše informace hned v noci začerstva potvrdil sám Karlos Vémola, který prohlásil, že je jeho vztah s Lelou Ceterovou, matkou jeho dvou dětí, definitivně u konce. Ve velmi dojemné zpovědi ze sebe udělal před celým národem podváděného muže, který měl Lelu načapat s milencem. Tím prý není nikdo jiný než jeho blízký kamarád Vít Kaiser.

Vyvrací Karlosova obvinění

Na základě toho se redakci eXtra.cz ozvala ale Kamila Kaiserová, která do kauzy přinesla zcela nové světlo. “Vítr fouká trochu jinak. Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá. Máme malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme de facto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině,” říká nekompromisně Kaiserová.

“Manžel se s Karlosem zná zhruba dva měsíce. Seznámili se přes auta a padli si do oka. Je to rovný chlap a oba víme, jak to je. Zval nás dokonce na jejich plánovanou svatbu, která měla být příští rok v létě. Můj muž žádné facky nedostal, neviděli se a byl celou dobu se mnou a v práci. Navíc, kdyby Vémola někoho zfackoval, tak by to asi bylo vidět, a on pořád vypadá dobře. Můj muž s tím nemá nic společného,” říká Kamila Kaiserová, která vyvrátila i Vémolovo tvrzení, že jí musel shánět doktory.

Lži o doktorech

“Za starost o mé zdraví mu děkuji, jsem sice po operaci, ale rozhodně mi doktory nesháněl on. Nevím, co má Karlos za problém, ale naši rodinu ať z toho vynechá. Ať si raději váží ženy, co má. Držím jim palce, ať vše zvládnou,” uzavřela Kaiserová.

V článku nejsou použity fotografie Kamily a Víta Kaiserových, protože se nejedná o veřejné osoby. Exkluzivní zpověď redakci eXtra.cz poskytli s tím, že chtějí očistit své jméno. 

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy