Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Byla jsem tak tlustá, že jsem se nevešla do sedačky na kolotoči, říká mladá maminka. Radikální proměnou zhubla 30 kilo!

Dneska je ze Zoey Patrick kočka!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Devětadvacetiletá Britka Zoey Patrick dohnala svoji obezitu do takové fáze, že se nevešla do sedačky na atrakci v Legolandu. V tu chvíli si řekla dost! Tenhle trapas ji donutil za rok zhubnout 30 kilo. Podívejte se, jaká je z ní dnes kočka.

Zoey neztloustla jen tak pro nic za nic. Jednoho dne jí lékaři sdělili, že její první dcera je vážně nemocná. Diagnostikovali jí zánět kostní dřeně v holeni. Holčička bojovala v nemocnici tři měsíce o život, přičemž Zoey u ní seděla dnem i nocí. „Řekli mi, že Keira nepřežije. Bála jsem se usnout. Chtěla jsem být pořád s ní. Řekli, že když přežije, tak určitě nebude chodit,“ řekla Zoey v rozhovoru pro Daily Mail.

U nemocničního lůžka dcery seděla několik měsíců a neřešila, jak vypadá. Jedla jídlo z automatů a nemocničního bufetu. Když už se z nemocnice dostala ven, zamířila do prvního fast foodu, na který narazila. Špatná psychika kvůli stavu dcery a nezdravý způsob stravování se podepsaly nejen na její váze, ale i sebevědomí.

Keira nakonec navzdory očekávání lékařů nemoc porazila. Zoey ale stále přibírala. S partnerem se jí podařilo znovu otěhotnět, poporodní kila neřešila a radovala se z rodiny.

Zlom nastal ve chvíli, když s dětmi jela do Legolandu. Snažila se nasoukat do atrakce, ale přes břicho ji nemohla zavřít. Řekla si proto dost a rozhodla se, že se sebou musí něco udělat. Začala navštěvovat terapeutickou skupinu lidí, kteří měli stejné problémy s váhou, změnila jídelníček a začala cvičit. Za rok ji její okolí nepoznávalo. Ze Zoey se stal nový člověk. „Najednou se cítím dobře, nestydím se jít s dcerami do bazénu. Vím, že se za mě dcery nemusí stydět,“ říká dnes spokojená maminka, která za rok úsilí zhubla třicet kilo.

Související články

Další články