Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Byla holka do nepohody! Kamarádi vzpomínají na Lucku (†30), která tragicky zahynula v Tatrách

Lucie zahynula o Vánocích v Tatrách.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Tragédie v Tatrách si v pondělí vyžádala život krásné Lucie (†30), které záchranáři po zřícení z turistické stezky směrem ke Slavkovskému štítu už nedokázali pomoct. Bratr mladé ženy Tomáš (23) v kritickém stavu svádí boj o život v nemocnici. Pro rodinu a blízké kamarády jsou to nejsmutnější svátky.

Den po Štědrém dnu si sourozenci udělali výlet do Vysokých Tater. Zřejmě kvůli zledovatělému povrchu se zřítili z turistické stezky. Lucie, která padala stovky metrů, na místě zahynula. Mladší bratr Tomáš si vážně poranil hlavu a v bezvědomí byl převezen do nemocnice.

Blízcí, kamarádi a rodina prožívají nejtěžší chvíle v životě. "Lucie - neskutečný živel, nevysychající pramen dobré nálady, holka do pohody i nepohody, showmanka, která nasávala život víc než plnými doušky, zdroj inspirace pro nás všechny, blázínek, holka s obrovským srdcem, hory pro ni byly domovem, a hlavně ta nejsprávňáčtější KAMARÁDKA - ale včera si ji hory vzaly," vzpomíná na svou kamarádku Míša.

"Svou energii pošlete pro Toma, jejími slovy 'pro brudru', protože ten teď bojuje v nemocnici o svůj život. A my všichni moc chceme, aby ten boj vyhrál," vyzvala ještě.

Na slovenských velehorách během dvou dnů zemřeli čtyři lidé. Kromě Lucie zahynula ještě další Češka (†25), Čech (†33) a Polák (†25). Desítky dalších se zranily.

Související články

Další články