Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Byla drzá! Zajímaly ji hadříky a v chování byl problém! Matka pašeračky Terezy H. vzpomíná na dceru

Pašeračka Tereza je solidní kvítko.
+ Dalších 76 fotografií
Pašeračka heroinu Tereza H., kterou zadrželi v Pákistánu, byla solidní kvítko už jako malá holka. Co o ní do Reflexu navykládala její máma?

Matka české pašeračky trne hrůzou, že už svou dceru nikdy neuvidí. Přeci jen za pašování heroinu padají v Pákistánu drakonické tresty. A je otázkou, jak dlouho by křehká blondýna v pákistánském kriminále přežila. Její právník Džavád Zafar věří, že Tereza napráská své komplice a drogové bosse a dostane nízký trest. Jinou šanci zřejmě pašeračka nemá. Ve hře je i varianta, že bude propuštěna na svobodu, nebo si trest odsedí v Česku, ale není to moc pravděpodobné.

Zoufalá matka se domluvila s redaktory magazínu Reflex a týdeníku dala velký rozhovor. Snažila se na Terezku zavzpomínat jako na holčičku, která měla před sebou celý život. Ale zazněly i negativní věci. „V osmé a deváté třídě se na vysvědčení sporadicky objevily trojky. Hlavní problém byl ale s jejím chováním, protože nevycházela s učiteli a byla drzá,“ uvedla pro magazín Terezčina maminka.

„Terka se jako každá mladá dívka ráda hezky oblékala. Naše možnosti nebyly takové, abychom si mohli dovolit drahé věci pro čtyři mladé holky,“ dodala matka pro Reflex.

Po škole Terezku práce moc nebavila. V kolektivu se jí nelíbilo. Na sociální síti se dokonce kolegyním z práce posmívala. Líbila se jí až práce modelky. Podle Reflexu a dalších magazínů Tereza poskytovala nakonec i sexuální služby. A ve finále ji na letišti zadrželi s heroinem.

Mohlo by vás zajímat

Další články