Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Byla celá modrá: Matka šla do nemocnice, nevinná Sabinka (†2) se jí zatím uvařila v autě!

Zdroj: facebook
Nikdo nechápe, proč třicetiletá matka nechala v rozpáleném autě zemřít dvouletou dceru. Sabinka neměla šanci peklo přežít. V autě byla 4 hodiny.

Ve slovenské obci Trstená je to nyní téma číslo jedna. Všichni řeší, proč musela maličká Sabinka umřít. Ve voze ji 4 hodiny nechala její matka. Šla na gynekologické vyšetření, protože čeká další dítě. Sabinka byla v uzavřeném rozpáleném voze čtyři hodiny.

Matka tvrdí, že dceru chodila občas kontrolovat. Jenže když přišla k autu naposledy, Sabinka měla svěšenou hlavičku a nedýchala. Šokovaná žena dítě popadla a zalarmovala vrátného nemocnice. Právě ten se jako první děvčátko v bezvědomí pokusil oživit, píše slovenský portál pluska.sk. "Přiběhla s dítětem v náručí a křičela, abychom jí pomohli. Že prý její dítě nedýchá. Pohled na ni byl zdrcující. Děvčátko bylo celé modré," říká muž, který dítě zkusil oživit. Bylo to ale marné.

Malé tělíčko doslova hořelo. Při vytažení z auta měla Sabinka teplotu 40,6 stupně Celsia. Celý případ vyšetřuje policie. Podle slovenských webů matka dítě nechala v luxusním autě, které mělo zatmavená skla. Nikdo tak neviděl, že v autě sedí malé dítě.

Není to tak dávno, co se podobná tragédie málem odehrála v Brně, tehdy si ale holčičky zavřené v autě někdo všiml, zavolala policii a ta dítě včas vysvobodila. Apelujeme tímto na rodiče, aby proboha v takových vedrech nenechávali děti zavřené v autě ani minutu!

Související články

Další články