Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Byl vám nevěrný, cítíte se nyní jako totální kráva? Tady je 11 věcí, které musíte okamžitě udělat!

Zdroj: facebook
Slíbil vám modré z nebe. Tvrdil, že vám vždy bude věrný. Pak ale zjistíte, že pořád někomu volá a že voní cizím parfémem. Prostě vás podvedl. Cítíte se jako blbka a netušíte, co máte udělat? Tady je 11 základních rad.

1. Nepanikařte. Sedněte si v klidu na zadek a rozmyslete, co dál. Tím, že rozehrajete hysterickou etudu, nic nevyřešíte, naopak byste nevěrníka mohla utvrdit v tom, že vlastně neudělal nic tak hrozného.

2. Pokud máte opravdu dobrou kamarádku, které můžete důvěřovat, že vaše tajemství později nepoužije proti vám, svěřte se jí! Té pak můžete smrkat na rameno a nadávat na všechny mužské světa.

3. Sepište si plusy a minusy vašeho vztahu. Pokud převažují minusy, je to legitimní důvod k rozchodu. Pokud však máte víc plusových bodů, přemýšlejte o tom, jestli byste mu byla schopná odpustit.

4. Nehrajte žádné hry, ale zeptejte se ho na rovinu

5. Pokud bude zatloukat, ale vy přesto máte jasný důkaz, hrajete přesilovku a on to moc dobře ví. Dřív nebo později to z něj dostanete. Otázka je, jestli v tomhle případě o jeho „přiznání“ vůbec stojíte.

6. Paradoxně se mu nejvíc pomstíte tím, že z celé kauzy nebudete dělat žádné závěry, ale navrhnete mu volný vztah Těšte se na tu paniku v jeho tváři. Při představě, že by se o vás měl dělit s dalšími muži, rychle přehodnotí své záletnické choutky! Pokud však na tuhle nabídku přistoupí, asi vás zas tak moc nemiluje… Muži totiž chtějí vlastnit!

7. Jestliže je citově zaangažovaný a jeho vedlejší poměr trvá delší dobu, měli byste si promluvit, co bude dál. Nebuďte hysterická, řešte pouze praktické záležitosti, jako jsou děti, starost o dům a tak podobně. Váš stoický klid ho znejistí a vy budete mít oproti milence, která pravděpodobně prožívá v tu samou chvíli podobná muka, navrch.

8. Dobře si rozmyslete, jestli o něj vlastně ještě stojíte, a jestli vás teď nebolí jen vaše ego. Nevěra obvykle bývá vyústěním problémů ve vztahu a na ně jsou vždycky dva.

9. Nikdy o nevěře ve vztahu nevykládejte lidem na potkání, ale nezasvěcujte do krize ani svoji rodinu. Vaši blízcí by už na vašeho partnera vždycky koukali skrz prsty.

10. Nevolejte dotyčné a nesnažte se jí pomstít, zkompromitovat ji, vytrhat jí vlasy a tak podobně. Pravděpodobně je na tom ještě hůř než vy. A navíc vám za to chuděra ani nestojí.

11. Vždycky mějte na prvním místě jen sama sebe Uvědomte si, že každý krok, který uděláte, by měl vést k vašemu osobnímu štěstí, ať je jakýkoliv.

Související články

Další články