Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Byl v tom lev Fufík NEVINNĚ? Podle otce někdo Michala P. (†33) zavraždil a hodil do klece!

záhada
Michal P., který ve Zděchově na Vsetínsku nelegálně choval lvy, měl dnes zemřít poté, co na něj zaútočil jeden z jeho mazlíčků Fufík. Michalův otec však tvrdí, že jeho syn by dobrovolně do klece nevlezl a riziku se nevystavil. Došlo podle něj ke kriminálnímu činu.

Dle informací serveru Blesk.cz měl Michal P. svého lva Fufíka a lvici Liuwu zachránit z cirkusu, zvířata však choval nelegálně, protože k chovu nedostal povolení kvůli tomu, že výběh a ubikaci postavil načerno.

Michalův otec policii potvrdil, že svého syna našel okolo sedmé hodiny ranní v kleci lva Fufíka. Ten, stejně jako stoprocentně nevinná lvice Liuwa, za celý incident zaplatil životem, obě šelmy totiž byly odstřeleny. Odstřel lvů kritizuje veřejnost. Část lidí si myslí, že šelmy měly dál žít.

Celý incident je prý podivný kvůli tomu, že Michal P. měl v ubikaci lvů prostor i pro sebe, kam chodil šelmám zatápět a sám tam občas přespal. Lidé z okolí a úřady se chtěli lvů zbavit a otec oběti naznačil, že by to mohlo mít se smrtí jeho syna souvislost.

Zaplatily snad šelmy životem za vraždu, kterou neměly na svědomí? Podle otce Michala P. muselo na místě dojít ke kriminálnímu činu a věří, že jeho syn by se od Fufíka nikdy roztrhat nenechal i přesto, že už se jednou jeho útoku ubránil.

Mohlo by vás zajímat

Další články