Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Byl to úchyl a Maddie prodal: Děsivá výpověď kamaráda podezřelého v případu

Byl to úchyl a Maddie prodal: Děsivá výpověď kamaráda podezřelého v případu
Zdroj: Extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
Šokující výpověď
Christian Brueckner mluvil o prodeji dětí. Podezřelý z únosu tříleté Madeleine McCann si tím prý chtěl vydělávat peníze. Alespoň to tvrdí jeho kamarád Michael Tatschl (46), který s Bruecknerem (43) žil v portugalském letovisku Praia da Luz v době, kdy malá Maddie zmizela.

"Byl to úchyl, který byl více než schopný unést dítě pro sexuální zneužívaní nebo pro prodej za peníze," přiznal Michael Tatschl. Kamarád německého pedofila Christiana Bruecknera a jeho bývalý spoluvězeň to řekl minulý rok vyšetřovatelům, kteří Tatschla vyslýchali v souvislosti s případem zmizení Madeleine McCann. Ti minulý týden zpřístupnili novinářům složku z výslechu.

Tatschl si byl naprosto jistý tím, že Brueckner malou Maddie unesl. "Vím že to udělal," prohlásil sebejistě před kriminalisty. Svůj názor opřel o to, že Brueckner opakovaně mluvil o záměru okrádat bohaté turisty v portugalském letovisku. Tatschl přitom sám není žádný andílek. Ve vězení si spolu s Bruecknerem odseděli trest za krádeže nafty z nákladních aut. Propuštěni byli v roce 2006, poté společně odjeli pracovat do Portugalska.

Byl posedlý dark webem

"Neustále mluvil o tom, že si chce vydělat peníze. Dokonce mluvil o tom, že by prodával děti, možná do Maroka," řekl Tatschl s tím, že Brueckner možná Maddie prodal někomu k sexuálnímu zneužívání. Naprosto šokující názor doložil tím, že německý pedofil byl posedlý dark webem, což jsou ilegální stránky, na kterých lze prodat a nakoupit úplně vše. Od zbraní až k dětské pornografii a možná i horším věcem.

Nic z toho, co Tatschl řekl, ale není dokázané a zatím tak jde o jeho domněnky.

Případ Maddie se vleče už od roku 2007, kdy zmizela z hotelového apartmánu v portugalském letovisku Praia da Luz. Zmizení se doposud nepodařilo objasnit, jako nejpravděpodobnější se jeví únos a následná vražda. Z toho je podezírán německý pedofil Christian Brueckner, který pracoval v kuchyni hotelu, z nějž Maddie zmizela. Brueckner si nyní odpykává trest ve vězení za jiné zločiny.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy