Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Byl to skromný kluk a doma měl tři děti! Tátu jim na dálnici zabil Jan Kočka (†28)

Zdroj: Facebook, HZS
+ Dalších 20 fotografií
Byl to šok, když se Českem rozlétla zpráva o čelní havárii dvou vozů na dálnici D11 v ranních hodinách. Syn známého podnikatele Jana Kočky se v protisměru srazil s řidičem Miroslavem (†28). Oba muži na místě zemřeli. Po panu Miroslavovi zůstaly tři děti. Navíc se mluví o tom, že Jan Kočka mladší řídil pod vlivem alkoholu.

"Nezlobte se ale od rodiny máme požadavek, abychom nezveřejňovali, o koho jde. Jsou zdrceni a v tuto chvíli prosí o klid. Byl to skromný kluk. Manžel s ním pracoval ve firmě," řekla pro eXtra.cz manželka muže, jenž byl řidičův kolega.

Televize Nova ale později vyzpovídala bratra mrtvého řidiče. "Nedokážeme to pochopit. Ve dvě ráno jsem mu pomáhal nakládat a za dvě hodiny mi řeknou, že je mrtvý," promluvil bratr řidiče nákladního vozu. Po Mirkovi zbyly tři děti. Dvě měl podle Novy z předchozího vztahu. Mladá maminka se nyní psychicky složila. Miminku, které tátu bude znát jen z fotek, je pouhý týden...

"Jak mohl sednout do auta po nějaké party. To byl napitej, nebo to byla sázka? Takhle to nemůžeme nechat! A přitom se teď všude mluví o Kočkovi. Ale to už nikdo nevidí, že zabil nevinnýho kluka," uvedl pro TV Nova zdrcený bratr mrtvého muže.

Nehoda se stala v pátek v ranních hodinách, kdy se Jan Kočka zatím z nepochopitelných důvodů ocitl se svým vozem na dálnici v protisměru. Podle všeho řídil pod vlivem alkoholu. Byla nařízena pitva obou mužů

Související články

Další články