Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Byl to pro mě jeden z největších zážitků, napsal Jágr po Gottově oslavě

Zdroj: facebook / profimedia.cz
+ Dalších 37 fotografií
dvě legendy
Předčasná oslava osmdesátých narozenin Karla Gotta (79) byla opravdu velkolepá. Do Divadla Na Jezerce přijela téměř celá česká smetánka. Nechyběly legendy českého showbyznysu, ale ani legendární sportovci, jedním z nich byl i Jaromír Jágr (47). Ten po oslavě nešetřil slovy chvály na adresu Mistra.

Podle reakcí známých osobností, které na mejdanu Karla Gotta byly, to bylo opravdu velkolepé a nádherné. Velkým, ba jedním z největších zážitků byla oslava Mistra Karla Gotta pro Jaromíra Jágra (47), který se na akci dostavil sám.

Hokejová legenda neskrývala nadšení. Na svůj Facebook umístil Jarda fotografii, na které je s Karlem Gottem v přátelském objetí. Snímek doplnil krásnými slovy. "Ahoj HR. Mistr Karel Gott. Nic víc není potřeba psát. On je ten, co dokázal spojit vůli, pracovitost, talent a skromnost. On je ten, který nám dává zapomenout na starosti při poslechu jeho písní. On je ten, který nám jeho přítomností dodává naději, že dobro, laskavost a slušnost může zvítězit, a to nejen v pohádkách. DĚKUJEME. Oslava 80. narozenin Karla, to byl pro mě jeden z největších zážitků," svěřil se se svými pocity Jágr.

Jaromír se pochlubil fotkou s Karlem také na Instagramu. Jen ji doplnil trošku jinými slovy. "Před více jak 2000 lety Bůh poslal Ježíše na svět, aby nám ukázal, jak máme správně žít, a před 80 lety nám ČECHŮM poslal KARLA GOTTA, aby nám zpříjemnil život poslechem jeho písní. DĚKUJEME," napsala dojemně hokejová legenda.

Tohle musel být opravdu mejdan století. Paf z celé akce byl i Leoš Mareš (43), ten se po skončení události vyjádřil následovně: "Děkujeme za pozvání. Byl to PŘENÁDHERNÝ večer."

Související články

Další články