Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

BYL TO HOROR! Táta a máma Tomáše Řepky promluvili o Erbové BEZ CENZURY!

+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Dlouho mlčeli. Nechtěli vstupovat do sporů, které Tomáš Řepka (44) vede se svou bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou (37). Jenže vše má své hranice. Matka Tomáše Řepky souhlasila s rozhovorem pro portál eXtra.cz. A několik vět přidal také nevlastní táta Tomáše Řepky pan Švec. Jak dnes vidí Vlaďku Erbovou? Co jí vyčítají nejvíce? Podívejte se na unikátní rozhovor.

Helena Švecová nezastírá, že jí chování Vlaďky Erbové (37) bolí. Ráda by vídala svého vnuka Markuse, ale nejde to. Vinu podle matky Tomáše Řepky nese hlavně Erbová. Je tu nějaká možnost usmíření? Tomášova maminka si myslí, že cesta k míru bude složitá. Že napravit rodinné vazby už asi nepůjde…

Paní Švecová žádosti o rozhovor dosud odmítala. Nevyjadřoval se ani pan Honza, který je Řepkovým (44) nevlastním tátou a hodně ho ovlivnil. Oba nakonec udělali výjimku a redakci eXtra.cz dali hodně otevřený rozhovor. Popsali, jak celou situaci vnímají ze svého pohledu.

Na první manželku Tomáše Řepky vzpomínají v dobrém. Renata Řepková totiž byla skvělá máma. „S první Tomášovou manželkou jsem vycházela dobře. Když jsem za nimi jela do Itálie a nebo do Anglie, bylo to v pohodě. Renata se o děti starala a stará velmi dobře,“ uvedla Řepkova maminka o synově první manželce.

Tomášova maminka si také velmi dobře rozumí s Kateřinou Kristelovou (39), která je jeho současnou partnerkou. „To je nejlepší vztah, co kdy měl. S Kačkou si rozumím a popovídáme si. S žádnou jsem si tak nepopovídala. A já vidím, že ten vztah je fajn. Tomáš se zklidnil a je vyrovnanější a není roztěkanej,“ říká paní Helena.

Nejhůře v očích Heleny Švecové vychází Vlaďka Erbová. Na tuto životní etapu by Řepka a jeho rodiče nejraději zapomněli.

„Vlaďka Erbová? To je horor. Když se narodil Markus, tak ani nebylo jistý, zda dítě je Tomášovo, nebo někoho jiného. Ona měla asi tolik partnerů mimo Tomáše, že ten si nebyl jistý, zda je to jeho dítě, nebo není. Jednou jsme tam byli a Erbová mu řekla, že mu zahnula s Bahenským. Tak Tomáš šel na krevní zkoušku na určení otcovství. Zahýbala mu celou dobu, co s Tomášem byla. Tomáš se hodně věnoval Markusovi. Tomáš byl chůva na 24 hodin denně. Vaření, jídlo, přebalování, koupal ho, v noci k němu vstával… A Erbová se dnes bude tvářit, že pro děti udělá všechno? To není pravda,“ říká rezolutně Řepkova máma.

Podívejte se na celý rozhovor s matkou Tomáše Řepky a jeho nevlastním tatínkem.

Související články

Další články