Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Byl otráven? Tadeášova matka prodávala jeho věci ještě před nahlášením únosu

Zdroj: archiv matky, achviv
+ Další 3 fotografie
VYŠETŘOVÁNÍ
Vyšetřování Tadeášovy smrti nekončí, policie prověřuje, zda miminko nezemřelo kvůli nedbalosti. Předběžné výsledky pitvy vyloučily přímé zabití. Na výsledky toxikologické analýzy se ale ještě čeká. Je možné, že se někdo chtěl Tadeáše zbavit? Mohl být malý chlapeček otráven? Matka před nahlášením únosu na internetu nabízela výbavičku pro miminko.

Tadeášova matka od začátku případu neříkala kriminalistům pravdu. Nejdříve tvrdila, že usnula v parku na Mělnicku. Když se vzbudila, byl kočárek i s miminkem pryč. Matka na tísňové lince oznámila, že dítě někdo zřejmě unesl.

Kriminalisté brzy zjistili, že její výpověď je odlišná od reality. Únos byl poměrně rychle vyloučen. Otázkou bylo, kde malý Tadeáš je. Jistá naděje byla v tom, že miminko mohlo být u nějaké kamarádky matky. Jenže tato naděje nakonec bohužel zhasla. Policisté našli dítě ve vodě. K řece je podle našich informací nasměroval současný přítel matky. "Potápěči skutečně našli batoh s kameny. Takže tělíčko bylo zatíženo, aby nevyplavalo,“ uvedl zdroj obeznámený s průběhem vyšetřování.

Podle předběžných závěrů se kriminalisté domnívají, že Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Matka pak nevěděla, co má dělat s tělem. Se současným přítelem pak vymysleli, že dítě hodí do řeky.

Kriminalisté ale stále čekají na výsledky toxikologické analýzy Je otázkou, co měl malý Tadeáš v krvi. Pokud by se v tělíčku našly stopy drog či alkoholu, mohli by kriminalisté celý případ ještě přehodnotit.

Prodávala věci

Tadeášova matka také prodávala na internetu věci v době, kdy si veřejnost myslela, že klučina ještě žije. Na prodej těchto věcí upozornil web zivotvcesku.cz. Může jít o náhodu a prodej těchto věcí nemusí mít s případem žádnou souvislost.

VŠE O VYŠETŘOVÁNÍ ZAPEKLITÉHO PŘÍPADU NAJDETE ZDE

Související články

Další články