Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Býk je rozvážný, Rak zase něžný. A jak líbají ostatní znamení?

Kvalitu polibku určuje znamení.
Zdroj: archiv
Vzpomeňte si, kdy jste naposled dostala pořádnou pusu? Že nevíte? Nevadí. Po přečtení následujících řádků už budete navždycky vědět, kam svá ústa směrovat. Talent na pořádnou líbačku totiž nemá každé znamení, ale jsou taková, která byste vynechat rozhodně neměla.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Polibky jsou naprosto zmatené, uspěchané a hlavně rychlé. Pokud si tedy rády užíváte dlouhé minuty potěšení, nebude pro vás tahle splašená povaha tou správnou volbou.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Vy jste dost rozvážní, a tak si dobře promýšlíte, koho a jak políbíte. Pro partnera může být tedy čekání na polibek dost dlouhé a nudné. Pokud se ovšem dočká, bude z vašeho výkonu nadšený.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nedokážete se soustředit a naplno propadnout druhému. Vaše polibky jsou křečovité a dost často je přerušujete chechotem. Jste taková veselá kopa, takže na vážnou atmosféru si moc nepotrpíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše polibky jsou teplé a něžné. Nikdo vás tedy nebude chtít přestat líbat, to je vaší velkou a hlavní předností. Svými polibky tedy rozhodně nešetřete!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou nejen v polibcích divocí a vášniví. Nebojí se líbání ozvláštnit kousáním a prací jazyka. Za svůj výkon ovšem očekávají potlesk, takže nezapomeňte chválit, jinak nastane problém.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Políbení od Panny je něžné, a přesto jisté. Vaše drahá polovička tedy líbání s vámi miluje a dost často mu může vynahradit i samotný sex.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se moc kontrolují a nedokáží se dostatečně uvolnit. Je jedno, jestli s partnerem žijí rok nebo dvacet, líbání prostě není jejich silnou stránkou, a proto ho často nepraktikují.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou praktici. K čemu se zdržovat, když se dá líbání přeskočit a jít rovnou na věc. V sexu se cítí mnohem silněji a sebevědoměji, takže něco jako polibky jsou pro ně ztrátou času.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Mistři polibků. Vaše polibky jsou nepředvídatelné a přitom krásné. Partnera tedy pořádně nažhavíte a roztoužíte ještě víc než do teď. Líbejte se co nejčastěji, budete tak mnohem spokojenější.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vaše polibky jsou intenzivním prožitkem jak pro vás, tak pro vašeho partnera. Dokážete ve vteřině vytvořit dokonalou atmosféru a napětí, což je ještě víc sexy.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Mokré, špinavé, neosobní. Tak přesně takové je líbání s Vodnářem. Právě zástupci tohoto znamení zásadně nezavírají oči a při líbání se snaží mít neustále otevřenou i pusu, což se moc nevyplácí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vaše polibky jsou stejné jako vaše povaha, tedy romantické, zamilované a věcné. Polibky od Ryb jsou tedy zaručenou odměnou pro každého.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy