Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bydlí spolu a touží po dítěti! Michal Štika promluvil o rozvodu a partnerce Báře

Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
jak to mají?
Rozvod je zatím v nedohlednu, ale svou mladou kočičku už má ve svém hnízdečku lásky. Řeč je o Michalu Štikovi, který se těší lásce k mladší Báře. Jenže ješště v posledních dnech svedl přes média slovní válku se svou stále manželkou Monikou, která ho označila za tyrana.

Rozvádí se už téměř půl roku, nežijí spolu více než rok, ale u soudu ještě nebyli. Prý ale jejich manželství už brzy skončí i papírově. Michal Štika řekl pro eXtra.cz, že rozvod s jeho stále manželkou Monikou bude prý brzy minulostí. Navíc Monika o něm v posledních dnech lichotivě nemluvila, když veřejně tvrdila, že ji Michal v minulosti fyzicky napadl.

„Monika je psychicky nemocná. Lže jak když tiskne. A já nemám čas to řešit. Žiju si svůj život s Bárou. Bydlíme už spolu na Praze 5 a nebudu lhát, když řeknu, že se snažíme o dítě,“ prozradil Michal, který si z obvinění Moniky, že je domácí tyran, velkou hlavu nedělá.

„Mě jen mrzí, že je Monika schopna vypouštět tyto lži po tom všem, co máme za sebou. Ale to je její věc,“ dodal Štika směrem ke své manželce s tím, že se mu nejvíce uleví, až budou rozvedeni.

Jak Monika, tak Michal mají své nové partnery shodně mladší. A oba si je vychvalují do nebes. Smutným faktem ale je, že i po letech společného soužití oba lidově řečeno perou veřejně špinavé prádlo. Snad rozvod bude tím okamžikem, kdy mezi nimi dojde ke klidu a už si nebudou nic vyčítat. Kdy to ale bude, na to si budeme muset ještě počkat.

Související články

Další články