Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bydlete jako Frodo z Pána prstenů: Hobití domy si může dovolit úplně každý!

Bydlete jako Frodo z Pána prstenů: Hobití domy si může dovolit úplně každý!
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Snili jste někdy o životě v pohádkovém domově, přesně takovém, jaké mají hobiti ve světě Pána prstenů? Společnost Green Magic Homes vám tento sen pomůže splnit, a to dokonce za těžko uvěřitelnou cenu.

Všechny ekologicky šetrné domy, které firma nabízí, jsou designovány tak, aby byly po sestavení zasypány hlínou a vy na nich mohli pěstovat vše, od fialek po květák. Vytvářejí tak skutečný dojem, že splývají s přírodou

S pomocí několika přátel je navíc sestavíte za neuvěřitelně krátkou dobu. Ten nejmenší s jednou ložnicí a rozlohou 37 metrů čtverečních se dá složit už za tři dny. Navíc stojí v přepočtu jen 373 tisíc korun. Pokud tedy nevezmeme v úvahu cenu případného pozemku, tak oproti garsonce v Praze se stejnými rozměry ušetříte v závislosti na stavu bytu třeba i 4 miliony.

Pokud by vám ale bylo 37 metrů čtverečních málo, tak nezoufejte. Můžete si dopřát i "vilu" s obývacím pokojem, jídelnou, garáží, čtyřmi ložnicemi a stejným počtem koupelen. Nejlepší model společnosti Green Magic Homes o rozloze 185 metrů vás přijde na pouhých 1,67 milionu korun.

Jdete do toho?

Související články

Další články