Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bydlení Václava Noida Bárty: Je z něj kutil, ze kterého by měl radost i Přemek Podlaha

Bydlení Václava Noida Bárty: Je z něj kutil, ze kterého by měl radost i Přemek Podlaha
Zdroj: archiv Václav Noid Bárta
+ Dalších 8 fotografií
Kutil Bárta
V době karantény se řada lidí vrhla na práce, na které při běžném chodu není moc času. Mezi nimi je i urostlý zpěvák Václav Noid Bárta (39). Ten se dal na přestavbu zahrady a myslel i na své malé princezny, kterým postavil nádherné dětské hřiště.

Václav Noid Bárta fanouškům na sociální síti ukázal, že není jenom talentovaný umělec, který má vlohy pro skládání hudby a textů. Předvedl, že je i manuálně zdatný a práce rukama mu nesmrdí. Když vypukla koronavirová pandemie, na Českou republiku byla uvalena karanténa, a tak všem zbyla spoustu času navíc. Někteří se chopili příležitosti a pustili se do přestavby svých obydlí.

Pohádková zahrada

Bárta, jako mnoho dalších Čechů, se rozhodl, že během karantény svůj volný čas využije k něčemu prospěšnému. Vrhl se na úpravy kolem domu. Ze zahrady se mu podařilo vytvořit hotový ráj na zemi. Úpravy začaly strmým svahem, na který je teď radost pohledět. Následovaly kamenné schody a dokonce i jezírko. Václav je opravdu šikovný kutil.

Sám si dal během přestavování přezdívku kutil Wencis a přiznal, že ne vždy to bylo jednoduché. Konkrétně u výstavby dětského koutku se pořádně zapotil. "Tohle 'před a po' mě stálo hodně sil a nervů," svěřil se Václav. Nicméně výsledek opravdu stojí za to.

Václav je už dvojnásobným tatínkem. Ze vztahu s modelkou Gabrielou Dvořákovou (31) má pětiletou dcerku Terezku. Nyní žije Bárta s tanečnicí Eliškou Grabcovou (29), která mu před sedmi měsíci porodila dcerku Elišku. A Václav si nepřeje nic jiného, než aby jeho ratolesti byly šťastné, čemuž šel naproti právě výstavbou dětského hřiště.

Nutno podotknout, že se mu dětské hřiště opravdu vydařilo. Zahrnuje houpačky, klouzačku, ale i horolezeckou stěnu. Navíc se tam nachází i pěkné posezení pro rodiče.

Jak moc je Václav Noid Bárta šikovný, se podívejte do fotogalerie.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy