Bydlení snů! Andrea Verešová ukázala snímky z luxusní vily. Velká fotogalerie
Andrea Verešová (39) patří k legendám československého modelingu. Spolu s právníkem Danielem Volopichem vytvořili hezký a sebevědomý pár, který patří k ozdobám každého večírku.
Půvabná modelka nyní do luxusní vily v Přešticích na Plzeňsku pozvala štáb TV Nova. Reportér jen zíral, v jak luxusním bydlení se najednou objevil.
Žehlení prádla jako fitko
Andrea Verešová ukázala také prostornou kuchyň, kde dětem připravuje zdravé svačiny. Pak se pochlubila fitkem, kde udržuje tělo v dokonalé kondici. Přiznala se, že hodně posiluje tím, že žehlí oblečení.
Vrcholem pak bylo, když si Andrea před televizním štábem zaplavala v bazénu. Je vidět, že když máte kolem sebe luxus, tak se vám lépe relaxuje. Andrea také říká, že v domě nechce moc nábytku, aby zůstal prostor pro děti. Důležitější než nábytek je třeba finská sauna či prostorné podkroví.
Andrea Verešová štábu eXtra.cz prozradila, že už 5. prosince ji můžete vidět v komedii Špindl 2, kde ukáže vysportovanou postavu. Chcete se o luxusním bydlení dozvědět více? Tak se podívejte do fotogalerie.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Andrea Verešová strachy bez sebe. Dceru Vanessu čeká další operace

Andrea Verešová otevřeně o dceři Vanesse: Trápí ji ošklivé zranění, do kluků jí nemluvím

Luxusní dovolená ve čtyřech: Verešová s Volopichem vyrazili na Mykonos s Limberskými

Provokativní Andrea Verešová si nepohlídala vysoký rozparek. Při pózování ukázala kalhotky
