Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Bydlení snů! Andrea Verešová ukázala snímky z luxusní vily. Velká fotogalerie

Zdroj: Instagram, TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
fotogalerie
Moderní čtyřpatrová vila na skvělé adrese. Modelka Andrea Verešová (39) a její manžel Daniel Volopich (55) na Plzeňsku vybudovali ráj na zemi. A je jasné, že vila je plná luxusu. Andrea Verešová nezastírá, že doma musí pracovat i relaxovat. Podívejte se na unikátní fotky.

Andrea Verešová (39) patří k legendám československého modelingu. Spolu s právníkem Danielem Volopichem vytvořili hezký a sebevědomý pár, který patří k ozdobám každého večírku.

Půvabná modelka nyní do luxusní vily v Přešticích na Plzeňsku pozvala štáb TV Nova. Reportér jen zíral, v jak luxusním bydlení se najednou objevil.

Žehlení prádla jako fitko

Andrea Verešová ukázala také prostornou kuchyň, kde dětem připravuje zdravé svačiny. Pak se pochlubila fitkem, kde udržuje tělo v dokonalé kondici. Přiznala se, že hodně posiluje tím, že žehlí oblečení.

Vrcholem pak bylo, když si Andrea před televizním štábem zaplavala v bazénu. Je vidět, že když máte kolem sebe luxus, tak se vám lépe relaxuje. Andrea také říká, že v domě nechce moc nábytku, aby zůstal prostor pro děti. Důležitější než nábytek je třeba finská sauna či prostorné podkroví.

Andrea Verešová štábu eXtra.cz prozradila, že už 5. prosince ji můžete vidět v komedii Špindl 2, kde ukáže vysportovanou postavu. Chcete se o luxusním bydlení dozvědět více? Tak se podívejte do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články