Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bydlení podle znamení: Býci mají doma bordel, zato Panny žijí v harmonii

Zdroj: homelove.cz
Každý máme trochu jiné představy o tom, jak vypadá ideální bydlení. Protože máme každý jiný vkus a jiný názor na to, co je příjemné, harmonické a pro nás nezbytné, není se čemu divit, že občas dochází v otázce bydlení k velkým problémům. Zajímá vás, kdo je neuvěřitelným bordelářem a u koho se budete cítit jako v oáze klidu? Hvězdy vám to prozradí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani milují luxus. Velmi oblíbenými jsou u nich tmavé barvy a přírodní materiály. Jejich obydlí působí velmi luxusním, ovšem extrémně studeným dojmem Pro beraní vkus musíte mít prostě buňky. Určitě se ovšem nedá tvrdit, že by Berani neměli vkus.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci si na čistotný domov opravdu nepotrpí. K životu potřebují jen základní a naprosto nutné propriety a rozhodně se u nich nedá mluvit o smyslu pro detail a design. Proto pokud je pro vás vzhled vašeho obydlí na prvním místě, rozhodně se vykašlete na vztah s tímto bordelářským znamením.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud milujete doma harmonii, pohodu a teplo rodinného krbu, pak se vám u Blíženců bude moc líbit. Právě toto znamení by se designem mohlo živit. Ne jen že jsou Blíženci vkusní, dokonce jsou i velmi praktičtí, což se na jejich obydlí projevuje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rakům nevadí žít v chaosu, podle toho taky jejich domácnost vypadá. Přesto, že mají velký smysl pro praktičnost, dekorace ani design jim rozhodně nic neříkají. Raci ovšem nemají sebemenší problém utratit za cokoli peníze, a tak se nemusíte bát, že by na budování domova šetřili.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi milují přírodu a podle toho to taky vypadá u nich doma. Veškeré vybavení a nábytek budou mít pravděpodobně z přírodních materiálů. Zároveň jsou Lvi milovníky světlých odstínů, a tak bude jejich domácnost vzdušná a vždy teplá

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Těžko najdete čistější, upravenější a designovanější bydlení než právě u Panny. Toto znamení se přímo vyžívá v tom budovat harmonickou domácnost, kde se bude každý člen cítit pohodově. Na někoho může ovšem domácnost Panny působit až moc sterilním dojmem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy si na vzhled své domácnosti moc nepotrpí. Existují pro ně důležitější věci než to, jestli jim to doma ladí. Jde také o naprosto nepraktické lidi, takže i jejich obydlí není nijak prakticky řešené.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři berou byt či dům jako místo, kde se vyspí, najedí a tím to pro ně končí. Není pro ně vůbec důležité, jakým nábytkem je jejich domácnost vybavena, a investice do svého obydlí jim přijde jako vyhozené peníze.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou velcí detailisté, a tak se budete v jejich domácnostech cítit naprosto skvěle. Prostor svého obydlí mají vyřešen do posledního detailu a jediný kout v domě není bez využití. Střelci prostě umějí vytvořit plně funkční byteček.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou mnohem větší praktici než designéři, což je vidět i na jejich domácnostech. Vrážet peníze do drahého vybavení jim přijde zbytečné, zato udělat z 1+1 plně funkční byt pro rodinu pro ně není problém.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři berou domov jako svou oázu klidu a útočiště, kde se vždy cítí bezpečně. Bezpečí je přesně to, co u nich doma vnímáte, a tak není divu, že se na návštěvě u Vodnářů budete cítit velmi příjemně

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rybám záleží především na vzhledu své domácnosti. Radši budou mít doma krásně naklizeno a provoněno, než aby si prostor uspořádaly prakticky. Proto pokud jste hlavně praktik, nebudete v domácnosti s Rybou spokojen.

Související články

Další články