Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Zdroj: homelove.cz
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP
Je jaro! Čeká vás zařizování interiéru? Chcete vědět, jaký typ domova vyhovuje vašemu znamení? Některá znamení zvěrokruhu potřebují více soukromí, jiná teplejší barvy. Přinášíme tipy, založené na astrologii, na prostředí, barvy a rozložení interiéru - přesně tak, jak se vám to bude líbit. Jaký styl bydlení vám předurčily hvězdy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beranovi vládne ohnivý Mars a která barva je energičtější než červená? Odstíny karmínové vás motivují. Jste citliví na světlo, a pokud půjdete do světlých odstínů, dostanete se pravděpodobně do depresí. Bordó, je ta správná barva, která nastaví dramatickou atmosféru, kterou tolik milujete. Červenou i do kuchyně? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je ovládán smyslnou Venuší, která vám dává přirozený talent pro dekorace. Jste hluboce citliví na domácí prostředí a potřebujete žít v pohodlném prostoru. Každý detail je pro vás důležitý a budete investovat do toho nejlepšího. Jaké tedy zvolit doplňky? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci touží po rozmanitosti, a proto bude váš domov vypadat divoce nebo jako naprostý výbuch kreativity! Váš styl je pestrý – setkává se s tradičním, ale i s mixem staromódního a moderního, dokonce i bláznivého stylu. Kreativita, barvy a zábava by měly být součástí vašeho domova. Jaké barevné kombinace zvolit? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Domov je rozhodně tam, kde je vaše srdce. Kreativní a romantický. Chcete útulné, uklidňující útočiště, které odráží vaše já a ctí vaše nostalgické pocity. Protože máte tak hlubokou potřebu bezpečnosti, obklopíte se sentimentálními objekty, jako jsou suvenýry, rodinná alba apod. A jaké jsou barvy vašeho srdce? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Váš domov – váš hrad, královské doupě s exotickými vlivy. Každý pokoj je promyšleně vyzdoben. Lvi milují slunce, spoustu přirozeného světla a domov je naplněn rostlinami a čerstvými bylinkami. I když se vám líbí čisté rozložení, vyhněte se strohému vybavení. Bez jakých kousků se neobejdete? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou perfekcionisté. V jejich interiéru dochází k neustálým změnám a úpravám. Nikdy nebudou spokojené. Vždy budou uklízet a upravovat svůj domov. Čistota na prvním místě. Vstup do jejich domova je jako náboženský zážitek. Co musí být v domě Panny? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Přiznejme si to, máte rádi luxus a rádi žijete ve stylu. Řízeni krásou planety Venuše milujete elegantní dům plný hezkých věcí. Jste hluboce citliví na svůj domov a chcete to nejlepší z nejlepších: nejmodernější domácí kino, impozantní knižní sbírku nebo obrovskou šatní skříň plnou vybraných kousků. Co odpovídá vašemu znamení? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je soukromník, který rád zamkne dveře, strhne žaluzie a užívá si domácí pohody. Na rozdíl od ostatních znamení mu nevadí být sám. Ve skutečnosti si to vychutnává. Milujete číst, psát ve svém deníku nebo experimentovat v kuchyni. Štíři potřebují útočiště, kde si mohou odpočinout psychicky i fyzicky. Má Štír cit pro estetiku? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec se cítí klaustrofobicky, když je uvězněný na jednom místě příliš dlouho! Potřebuje však byt, který bude odrážet jeho pozemské, stále se rozšiřující zájmy a lásku k učení. Měl by být dostatečně prostorný pro všechny jeho knihy, cestovní poklady a miliony projektů, na kterých pracuje. Střelec miluje venek a široce otevřené prostory. Jak to udělat, aby se cítil dobře? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi obětují pohodlí pro praktičnost, ale nezapomeňte, že váš domov je i místem k odpočinku. Milují minimalistický styl, tlumené barvy, ocelový nábytek a v neposlední řadě – starožitnosti. Uznávají tradiční hodnoty. A co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře řídí všechny moderní a futuristické věci a váš domov by to měl odrážet. Obejít starožitnosti a přeplněné pohovky a poskytnout silné grafické kousky jako moderní kožená pohovka na ocelovém rámu. Přeskočit koberce a rozhodnout se pro holé dřevěné podlahy a moderní materiály, jako je sklo a ocel. To může být méně útulné, ale líbí se vám to tak. A jaké zvolit odstíny? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Domov je velké osobní útočiště Ryb. Útulné útočiště, kde si dobijete své emocionální baterie. Máte velký smysl pro styl, který vkusně zdobí každý pokoj. Hedvábné meditační polštáře, přírodní vlákna a klidné barvy moře, jako je lila nebo zelená. Ve vašem domově je smyslná atmosféra, naplněná ženskými doteky, jako jsou vonné svíčky a spreje. Co pro vás znamená domov? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články