Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Bydlení je pro ni neřešitelné! Anna Kadeřávková skončila v slzách

Bydlení je pro ni neřešitelné! Anna Kadeřávková skončila v slzách
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 50 fotografií
problém s bydlením
Herečka Anna Kadeřávková (21) se svěřila na svém Instagramu, že shání nový pronájem bytu. A i když by moc chtěla, nové hnízdečko se jí nedaří nalézt... Teď dokonce na jedné prohlídce skončila v slzách.

Annu Kadeřávkovou znají diváci z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje roztomilou Rozinu. A i když se může zdát, že všechno v životě má jednoduché, není to tak. Problém s novým bydlením, zdá se, je pro ni naprosto neřešitelný. Kvůli tomu dokonce před pár dny požádala své fanoušky na Instagramu o pomoc.

„Už se to táhne hrozně dlouho a beze změny, proto jsem se rozhodla po dlouhý době poprosit o pomoc nebo radu vás! Hledám byt k pronájmu v Praze. Byla jsem už na X prohlídkách a bez úspěchu,“ žadonila mladá herečka.

Sama možná doufala, že po takové výzvě se vše v dobré obrátí a nový byt najde. Prošla několik dalších bytů a vypadá to, že se jí smůla lepí na paty. "Další miliontá prohlídka vypadala takhle. Už nevím, jestli brečím kvůli tomu, že tam není balkon, je to drahý, nebo že je to bez parkování," napsala na svůj Instagram Anna a propadla v pláč.

Vypadá to, že sehnat bydlení je pro Annu životní problém a trauma. Držme jí palce, protože když svůj problém nevyřeší, s nadsázkou lze říct, že by mohla končit na ulici.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy