Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Burešová s Lamborou v slzách: Aleš Háma se kácel z lavice a vyvolal salvy smíchu

Aleš Háma upadl během natáčení Tváře
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
video uvnitř
Tvoje tvář má známý hlas se už 21. března vrací na obrazovky. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava. O tu se zaručeně postará i moderátor Aleš Háma (47), který během natáčení zakopl a spadl na pódium. Eva Burešová (27) ani Marek Lambora (25), kteří usedli v porotě, neudrželi slzy smíchu.

Pořadem Tvoje tvář má známý hlas budou provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol (49) a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem, a o zábavu nouze rozhodně nebude. O nechtěný trapas se postaral sám moderátor Aleš Háma.

Aleš upadl, Ondřej se smál

Ondřej Sokol společně s Alešem Hámou nejsou jen tak nějací moderátoři a dokáží to spolu pořádně rozjet. V rámci jejich výstupů je téměř nemožné se nesmát, panuje mezi nimi ovšem i určitá dávka škodolibosti. V rámci natáčení se stalo, že Aleš Háma zakopl a spadl na podium přímo během natáčení, místo toho, aby mu Ondřej Sokol pomohl, začal se smát a z celé situace vytvořil velmi vtipnou scénku.

Smíchu se nevyvarovala ani porota, kde u stolu usedli Eva Burešová, Marek Lambora, Vladimír Polívka a Jakub Kohák

Diváci televize Nova uvidí v osmé řadě show Tvoje tvář má známý hlas Petra Rychlého, Jitku Boho, Ivu Pazderkovou, Davida Gránského, Martu Jandovou, Alberta Černého, Hanu Holišovou, Vojtu Drahokoupila, Bereniku Kohoutovou a Romana Vojtka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy