Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Burešová a Jánová alias sestry ze Slunečné: Očekávalo se, že si půjdeme po krku

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 19 fotografií
slunečná
V seriálu Slunečná si nemůžou přijít na jméno a hádají se o rodinné dědictví. Sylvě na něm vůbec nezáleží, chce jen peníze a vše na ně dokáže přepočítat. Týna zase ví, kde jsou její kořeny a domov. A domov, ten se přece neprodává. Eva Burešová (26) s Bárou Jánovou (30) se shodnou, že i od nich samotných se očekávalo, že si půjdou po krku. Jak to ale herečky mají ve skutečnosti?

Tvůrci Slunečné nemohli mít šťastnější ruku, když si za sestry vybrali tyhle dvě. Eva Burešová jako hodná Týna a mrcha k pohledání Bára Jánová coby Sylva si spolu sedly hned od prvního setkání. A když se na obě herečky zadíváte, všimnete si, že si jsou i podobné.

„Dokonce se mě někdo ptal, jestli jsme s Barunkou skutečné sestry! Jsme docela podobné typy,“ prozrazuje Eva, která se před natáčením s Bárou neznala.

Jdou si po krku?

„Věděly jsme o sobě, ale osobně jsme se neznaly. Máme hodně společných věcí. Snažíme se vidět v lidech to dobré, i když je doba taková dost krutá. Taky se od mladých hereček očekává, že si půjdou po krku, že jsou namyšlené… Tak to ale vůbec nemáme a za to jsem ráda,“ vkládá se do hovoru Bára Jánová, která Evu oslovila jako první. „Jasně, Barča mi napsala, že bychom se mohly sejít ještě před natáčením a popovídat si. Zašly jsme na kafe, kosmetiku, pak na večeři a celé se to protáhlo na parádní jízdu. Moc si rozumíme, a to mi dělá radost. Natáčení je pak méně náročné, když máte kolem sebe lidi, na které se můžete spolehnout.“ A Bára to hned doplňuje. „Nakonec jsme skočily na večeři u tebe a vařily těstoviny. Kolem běhal malý Nathánek…“

Tyhle dvě se opravdu hledaly, až se našly. „Máme i stejný vkus na hubu, milujeme Billie Eilish, jen já nikdy nebudu zpívat jako ty,“ skládá Bára své seriálové sestře poklonu.

O chlapech se nebaví

„Jsem ráda, že jsme se poznaly. Přece jen, když máte hrát sestry… Někoho, koho znáte celý život, tak to nějak uhrát jde. Lepší je ale, když si víc sednete. Máme výhodu, že jsme si dost podobné, a i divák si může všimnout, že když jsme na obrazovce obě, tak máme stejná gesta," říká Eva. Její slova potvrzuje i Bára. „Kdysi, když jsem Evu viděla, tak jsem si říkala, že bychom někdy mohly hrát sestry, že si jsme docela podobné. A vidíte, teď tu spolu sedíme a hádáme se,“ usmívala se Jánová.

„Ačkoli nejsme ve skutečném životě konfliktní, tak se nám hádky točí dobře, my tu vlastně nic jiného netočíme,“ směje se Eva. „Užíváme si to, a hned, jak ta dramatická hádka skončí, obejmeme se. To už ale kamera nevidí. Okamžitě pak přijde na řadu smích. Musím ale říct, že krušnější chvíle nás ještě čekají.“

Jediné, co zatím nevědí, je, zda mají podobný vkus i na muže. „O tom jsme se ještě nebavily, asi to napravíme,“ slibují seriálové sestry Týna a Sylva.

Související články

Další články