Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bulím štěstím! Markéta Konvičková natočila hymnu prvorodiček, z Amálky jsou všichni naměkko

Markéta Konvičková s Reném zažívají chvilky štěstí.
Zdroj: reprofoto klip AMI/Markéta Konvičková
+ Dalších 7 fotografií
KOUZELNÉ
Markéta Konvičková (26) se už přes měsíc pyšní neoficiálním titulem maminka, dceru Amálku na svět přivedla 14. září. A do kolébky dostala nejen geny po obou rodičích, ale také dárek, který ji jednou bude dojímat k slzám. Stejně jako statisíce dosavadních především divaček včetně známých hvězd. Podívejte se na videoklip a sami posuďte, jak se Markétě povedl. Ve fotogalerii najdete také snímky z klipu.

Markéta Konvičková se vyznává

Písničkou AMI Markéta Konvičková (26) vzdala své dcerce hold. Textem, který k songu napsala, se vyznávala z lásky k ní ještě v době, kdy nebyla dcerunka na světě. A především ženám, které jsou samy matky, se velmi líbí. Za několik dní už klip nasbíral přes 222 tisíc zhlédnutí a zájem o něj stále roste.

„Mám strašnou radost z toho, co se děje. Způsobilo to velký mazec. Mám úplně zavirovaný Instagram, maminky to sdílejí, k tomu sdílejí své děti, nádhera. Je z toho krásný virál. V dnešní době, kdy se všude řeší jen koronavirus, je to zázrak, že se nám podařilo rozšířit něco tak čistého, nevinného a krásného. Maminky jsou nadšené, sdílejí radost, nový život, dostaly klip i do trendů na YouTube,“ raduje se Markéta Konvičková.

Dojetí

„Když si pročítám vzkazy maminek, bulím štěstím. Ta písnička evidentně měla smysl nejenom pro mě a Amálku, ale i pro ostatní. Píší mi své příběhy s dětmi, vzpomínají. Je to dojemné. Jsem ráda, že to nedělá radost jen nám, ale i ostatním,“ řekla eXtra.cz zpěvačka.

Ta se ani neobává toho, že by jí jednou dcera vyčítala, že ji kdysi ukazovala veřejnosti až příliš.

Výčitky snad nebudou

„Lidi jsme pustili do soukromí možná až hodně, ale je to upřímné, žádný kalkul. Samozřejmě jsem přemítala nad tím, že vlastně odkryju človíčka, který za sebe ještě nemůže rozhodovat, ale říkala jsem si, že co by kdyby neplatí, neudělala bych nikdy nic. Věřím, že až jednou vyroste, bude ráda za hezkou vzpomínku, místo toho, aby mi řekla: ‚Matko, proboha, co jsi mi to udělala?‘“ doufá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Marketa Konvickova - AMI 🤍 Právě teď na YouTube🕊 Přesně před měsícem 14/9/2020 v tento čas 19.52 h se malá narodila a já měla v ten den jet do studia do Prahy natočit píseň, kterou jsem pro svoji dceru napsala v době těhotenství. Ve videoklipu původně vůbec neměla být. Ale nikdy není nic tak, jak plánujeme a v tom je ten život tak krásný. Ve videoklipu i písni je všechno, co jsem cítila a cítím. Není to dokonalé, chtěla jsem to čisté a neupravené a v tom je podle mě ta síla a upřímnost. Na jednu stranu mám teď velký ochranářský pud a zodpovědnost a Amálka ve videoklipu figuruje a já ji tím nechci ublížit, ale vše je tak, jak má být. Tak to TEĎ cítím. Je to moje srdce, moje duše, můj poklad. Už tady chtěla být s náma a ukazovat nám vesmír a zaplavit naše srdce láskou o pár týdnů dřív. Jsme šťastné a zdravé. Tahle píseň je pro všechny maminky. Opravdu vás do jedné z celého srdce obdivuju. Je to někdy náročné, ale požehnané🙏🏻. Velké poděkování patří moji rodině a přátelům, které kolem sebe máme a hlavně tobě lásko @kubos_rene , moc si tě vážím a seš nejlepší táta. PS: jaké to je Rendi koukat se na sebe ve zmenšené verzi??😅 #mk #ami #singer #song #new #nejkrasnejsiobdobi #mom #pardonzavylevy #svedutonahormony #kdyzjemalacelytata #aletynozdrytinedam #tyjsoumoje

Příspěvek sdílený Markéta Konvičková (@marketakonvickova),

„Zatím mi napsal jen jeden hnidopich, že už s dcerou stačilo. Pistoli u hlavy mu ale nedržím. A Amálka původně v klipu vlastně neměla vůbec být, natáčet se mělo v den, kdy mě nakonec předčasně dohnala do porodnice. Už se zkrátka chtěla narodit, asi se rozhodla, že si ve videu zahraje,“ dodala Markéta Konvičková, které song pochválily i Monika Bagárová (26), Monika Absolonová (44) nebo Ewa Farna (27).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy