Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bujný dekolt Evy Feuereislové v ohrožení: Utrhnuté ňadro jí ale nezabrání v dalším vylepšení

+ Dalších 29 fotografií
Česká královna plastik Eva Feuereislová (29) je známá tím, že se nestydí za žádnou ze svých plastických operací, protože jich podle jejích slov nebylo zase tolik. V poslední době se ale musí potýkat s nepříjemnou zdravotní situací. Evě praskl silikon a na nový si bude muset chvíli počkat. To ji ale neodradilo od toho, aby podstoupila další procedury ke zdokonalení svého těla.

Eva Feuereislová se proslavila hlavně díky reality show VyVolení v roce 2013. Spousta lidí jí vyčítá plastiky a estetické zákroky, které blonďatá hvězdička s radostí podstupuje. Samotná Eva se ale za své plastiky nestydí a zdůrazňuje, že jí pomohly zvednout sebevědomí a bez nich by rozhodně nevypadala tak dobře jako nyní.

Jedno se ale Evě musí nechat. Před šesti lety skutečně vypadala jako tuctová holka odvedle se 17 kily navíc. V současné době se Evě daří snad po všech stránkách až na tu zdravotní. "Praskl mi implantát," svěřila se nedávno eXtra.cz s tím, že na jeho výměnu si bude muset ještě chvíli počkat.

Eva měla problémy s ňadry už letos v únoru, kdy o své silikonové poklady téměř přišla. "Šla jsem s kamarádkou po kině do garáží, kde mi na hladkém betoně podjela noha a já hodila záda. Mezi hrudním košem a implantátem se mi zhmoždila měkká tkáň, což jsem se dozvěděla na sonu, na které jsem se rozhodla jít, když bolest v pravém prsu nepřestávala. Mám tam výpotek, a tak mi prso oteklo, je teď o velikost a půl větší," svěřila se tenkrát nešťastná Eva.

Ani problémy s implantáty českou královnu plastik neodradily od dalších vylepšení. "Já teď hubnu pomocí metody Bailine, je to takové hubnutí řízené počítačem," dodala Eva, která má bez ohledu na plastiky opravdu skvělou figuru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy