Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Bujará oslava narozenin Františka Janečka obrazem: Hned několik překvapení večera

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Večírek

Oslava 77. narozenin producenta Františka Janečka proběhla jak jinak než ve velkém stylu. Pozvánku na oslavu dostali jen vybraní hosté. A večer přinesl samá překvapení. Felix Slováček (78) dorazil po boku expartnerky, herečku Jiřinu Bohdalovou (90) doprovodil vnuk a Jiří Paroubek (69) vyvedl do společnosti přítelkyni.

Bohuš Matuš dorazil s rodinou

Oslava 77. narozenin producenta Františka Janečka se nesla ve slavnostním duchu. Luxusní párty, na které se sešla společenská smetánka, proběhla ve velkém stylu. Do hotelu NH Prague, kde akce probíhala, dorazila celá řada známých osobností. Tedy... ti, kteří dostali pozvánku.

Na oslavu se dostavil zpěvák Bohuš Matuš (48) s manželkou Lucií (18) i s malou Natálkou. Herečka Jiřina Bohdalová (90) přišla gratulovat po boku svého zarostlého vnuka Marka Ciccottiho (35), který jí dělal garde, a energií sršela jako mladice. Přišel i Jiří Krampol (83), který byl přitom nedávno v nemocnici. Herec ale vypadal velmi dobře. Stejně jako Jiřina, která se na akci náramně bavila.

Felix Slováček po boku Gelemové

Překvapení večera? Felix Slováček (78) dorazil s expartnerkou Lucií Gelemovou (38). Saxofonista se ale dušoval, že jsou pouze přátelé... Na akci nesměly chybět ani krásné sestry Grossovy s maminkou Šárkou. Celému babinci to neskutečně slušelo, ale ozdobou večera byla určitě Natálka (18).

Dech brala také dýdžejka Andrea Pomeje (33), která vynesla nejkrásnější šaty. Františku Janečkovi přišel popřát i hudebník Michal David (61) nebo Jiří Paroubek (69) s partnerkou Gabrielou Kalábkovou. Oslava se vydařila náramně, ze všech koutů byl slyšet smích. Pilo se dobré víno a jedlo vybrané jídlo, nechyběl ani velký třípatrový dort.


Související články

Další články