Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Bůh není, myslí si Hřebejk: Zeman bohužel vypadá dobře, napsal režisér Pelíšků

Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
prezident
Prezident Miloš Zeman (75) ve středu vyrazil do Vršovic na Ligu mistrů. Doprovázala ho dcera Kateřina a manželé Mynářovi. Snímek z fotbalu uveřejnil na Facebooku Jiří Ovčáček. A dobrá prezidentova kondice málem rozplakala režiséra Jana Hřebejka (52).

Slavia Praha doma v zápase Ligy mistrů hostila dalšího silného soupeře. Sešívaní věřili, že proti Interu Milán podají dobrý výkon a budou se rvát o tři body. Nakonec se ukázalo, že italský tým je fotbalově zcela jinde a Slavie prohrála 1:3.

Porážce přihlížel také fanda čínské politiky Miloš Zeman (75). Na stadion ho pozval slávistický boss Jaroslav Tvrdík. Prezidenta doprovázela dcera Kateřina. Na čestném místě vedle prezidenta se objevil také Vratislav Mynář (52) s chotí Alex.

Fotku z tribuny ještě ve středu večer občanům ukázal Jiří Ovčáček, když ji pověsil na Facebook. Mnozí voliči byli pozitivně zaskočeni, jak dobře Zeman vypadá. Neradovali se ale všichni.

Smutek z dobré kondice

Takový režisér Jan Hřebejk málem začal slzet, když spatřil, jak dobře prezident vypadá. „Jsem už tak zahořklý, že mě bohužel rozhodilo, jak na té fotce vypadá pan prezident zdravě. Bůh není. Bohužel,“ napsal známý režisér.

Na Hřebejkova slova pak znovu reagoval hradní mluvčí. „Nechtějte sami odplácet, milovaní, ale nechte místo pro Boží hněv, neboť je psáno: Mně patří pomsta, já odplatím, praví Pán,“ vzkázal Hřebejkovi Ovčáček.

Mohlo by vás zajímat

Další články