Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bugr v Edenu: Fanoušci Slavie zbili funkcionáře olomoucké Sigmy, Tvrdík se omluvil

Napadení fanoušky Slavie: Zaútočili na funkcionáře olomoucké Sigmy. Tvrdík se za ně omluvil
Zdroj: profimedia.cz
fotbal

Fanoušci fotbalové Slavie svému klubu natropili problém. Po zápasu s olomouckou Sigmou totiž zaútočili na vůz, ve kterém od stadionu odjížděli funkcionáři hostujícího klubu. Za čin už se omluvil šéf slávistů Jaroslav Tvrdík.

Chování českých fotbalových fanoušků je dlouhodobě na pováženou. Další skandál v tomto směru mají na svém kontě fanoušci fotbalové Slavie. Část z nich po zápase s klubem Sigma Olomouc totiž zaútočila na vozidlo, kterým ze stadionu odjížděli funkcionáři Sigmy.

O incidentu informoval na Twitteru předseda představenstva pražské Slavie Jaroslav Tvrdiík. „Po zápase došlo v areálu klubu k napadení vozidla SK Sigma Olomouc a ke zranění jednoho člena tříčlenné posádky, který je ošetřován v nemocnici,“ napsal Tvrdík. Podle informací serveru iSport měla skupina slávistických chuligánů obklíčit vůz obchodního ředitele Aleše Škerleho.

Z auta pak následně vystoupil olomoucký technický ředitel Milan Zapletal ve snaze situaci uklidnit. Chuligáni ho však místo toho napadli. Škerle tak má tržnou ránu a musela pro něj přijet sanitka.

„Omlouváme se hostům a stydíme se za skupinu osob, jejíž bezprecedentní a netolerovatelné jednání nemá s fanděním klubu nic společného,“ odsoudil chování svých fans Tvrdík.


Související články

Další články