Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Budu vaším strážným andělem: Chlapec (†9) si pochoval novorozenou sestřičku a zemřel

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Bailey byl devítiletý chlapec, který neudělal nikdy nikomu nic špatného. Přesto ho postihla rakovina. Doktoři mu nedávali moc času, chlapec však bojoval proti zákeřné nemoci obdivuhodnou silou, a to z jednoho prostého důvodu. Chtěl se stihnout potkat se svojí sestrou, která se měla teprve narodit. Malému rváči s osudem se to nakonec podařilo.

Lee a Rachel byli rodiči jednoho z nejsilnějších dětí na světě. Devítiletý Bailey se totiž rozhodl prát s osudem jako lev. Nechtěl se připravit o pohled na čerstvě narozenou sestřičku Millie. Vše začalo v roce 2016, kdy se Bailey necítil dobře a jeho stav se postupně zhoršoval. Rakovina lymfatických uzlin mu byla objevena naneštěstí až ve třetí fázi. Malý Bailey se ale nechtěl vzdát. Přestože mu lékaři dávali jen dny a týdny, on bojoval měsíce, píše Mirror.

Chlapci se nakonec podařilo svoji sestřičku spatřit. Moc ji chtěl vidět a vybrat jí jméno. Po narození sestry se ale rakovina rapidně zhoršila a chlapec zemřel. Svým rodičům, bratrovi Rileymu a Millie předtím řekl: „Je můj čas jít, abych se stal vaším strážným andělem.“ Své poslední přání si ale splnil. Příběh dojímá širokou veřejnost.

Související články

Další články