Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Budu mu věrná až do smrti: Životní láska Dana Nekonečného (†52) promluvila!

+ Dalších 33 fotografií
DOJEMNÁ ZPOVĚĎ
Devatenáct let byli jedno tělo, jedna duše a to se nezapomíná. Bývalá přítelkyně nedávno zesnulého Dana Nekonečného (†52) Zuzana Kardová (57) eXtra.cz popsala, jak kuriózní bylo seznámení s extravagantním zpěvákem, i to, že si oba byli věrní i po rozchodu. „Myslím, že po Danovi už nikdy jiného muže nebudu chtít poznat,“ tvrdí.

„S Danem bylo všechno neuvěřitelné, takže i naše seznámení. Šla jsem tehdy do klubu Radost, v kterém jsem nikdy předtím nebyla. Seděla jsem nahoře a bavila se s kamarádkou, která tam začala pracovat. Dan jen prošel kolem výlohy. Bylo to osmnáctého července, přesto na sobě měl dlouhý kožich. Pak přišel dovnitř a zeptal se mě, že kde jsem včera byla, že mě hledal. A tím to všechno začalo,“ popsala nám Zuzana Kardová s tím, že charismatu, kterého měl zpěvák na rozdávání, nešlo nepodlehnout.

Láska jim vydržela skoro dvě desetiletí.

„Moc si vyčítám, že jsem s Danem nezůstala a nikdy si to už vyčítat nepřestanu. Tehdy jsem cítila, že už jsme spolu dlouho, že asi půjdeme od sebe. Až teď jsem si uvědomila, že jsem žila s výjimečným chlapem a že to, co mi vadilo, jsem měla překusovat. Měl to hozené jinak, ale měl o nás s dcerou zájem,“ pláče Zuzana.

Věrná už navždy

Podle ní se ani pět let po rozchodu na žádného jiného chlapa nepodívala a podobně to měl mít i Dan Nekonečný. „Denně k domu, kde žil, chodím zapalovat svíčku. I několik jeho sousedů mi už říkalo, že mě stále miloval stejně jako já jeho. Nikdy u něj neviděli jedinou ženskou. A já si myslím, že u mě už nikdy žádný jiný po Danovi nemůže přijít,“ říká dojemně.

„Měli jsme výjimečný vztah. Nic podobného jako s ním jsem předtím nezažila a už ani nezažiju. Nikoho jsem od našeho rozchodu nehledala, on také ne. Myslím, že už se to nezmění,“ dodala uslzená expřítelkyně, která spolu s Danovou sestrou organizuje čtvrteční poslední rozloučení.

Mohlo by vás zajímat

Další články