Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Budu mít dítě s kok**em: A.N.D.U.L.A se modlí, aby její syn nebyl po tátovi

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Soukromý život Anety Chovanové (28) alias A.N.D.U.L.Y připomíná jízdu na horské dráze. Se svým manželem Petrem Mikšíčkem se rozvedla už po půl roce, aby mohla skončit v náručí Františka Doležala. S tím jí to také nevyšlo, a tak se zprvu harmonický vztah rozpadl. Nic tak hrozného by to nebylo, kdyby s ním nečekala dítě a nenazývala ho hanlivými výrazy.

A.N.D.U.L.A se před pár měsíci pobláznila do Františka Doležala. Odešla od svého manžela a překopala celý svůj život vzhůru nohama. Radikální krok se jí nevyplatil, jelikož soužití s Františkem jí nevyšlo.

To se v životě stává, jenže A.N.D.U.L.A s ním stihla otěhotnět. Nyní na svém Instagramu prohlašuje, co svědčí o tom, že nic pozitivního si o něm nemyslí. „Vždycky jsem měla fajn kluky, ale to byla nuda, že jo. Musím si udělat dítě s kokotem, aby byla zábava. Někdo tenhle bizár žít musí, aby se ostatní bavili a připadali si normální,“ ironizuje zoufale situaci Chovanová.

„Brát to s humorem je to jediné, co mi pomáhá, takže jedeme dál,“ svěřuje se svým příznivcům. Co bude ale ve skutečnosti dál, sama neví. Fanouškům se nezdráhá vysvětlit, jak je to s Frantou nyní. „On úplně nezdrhnul. Chtěl malýho vychovávat se mnou.“ Zda se to ale stane a syn bude mít svědomitého otce, je zatím ve hvězdách.

Související články

Další články