Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Budu máma, potvrdila Monika Bagárová těhotenství. A ukázala fotku z ultrazvuku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
radostná zpráva
Zpěvačka Monika Bagárová (25) a její zápasník Makhmud Muradov (29) nadělili fanouškům pod stromeček šťastnou novinu. Zpěvačka potvrdila informace eXtra.cz o těhotenství a těší se, až se poprvé stane maminkou. K dojemnému vzkazu připojila i fotografii z ultrazvuku!

Monika Bagárová čeká první miminko! Zpěvačka ve středu potvrdila informaci, která se do eXtra.cz dostala už během října. Tatínkem je zápasník Makhmud Muradov.

Brněnská rodačka se o radostnou zprávu podělila v dojemném vzkazu. „Moje srdíčka, 10 let jste tu se mnou, jste součástí mého života a já si vaší přízně neuvěřitelné vážím,“ začala Monika.

„Proto jsem se nesmírně těšila, až se s vámi budu moct podělit o to nejkrásnější v mém životě. Budu máma!“ napsala zpěvačka, z jejíchž slov tryská štěstí. „Je to požehnání. Bože, děkuji!“ dodala.

O těhotenství a výchově dítěte Monika Bagárová mluvila i v našem pořadu Extra Host s Evou Decastelo. „Jsem rodinný typ a je to pro mě úplný základ,“ svěřila se. Už teď je proto jasné, že bude báječnou maminkou, která svému potomkovi splní první poslední.

Monice a Makhmudovi blahopřejeme!

Související články

Další články