Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Budu máma! Katarína Knechtová po usmíření s Borkovcem hlásí radostnou novinu

+ Dalších 22 fotografií
velká láska
Se vztahem Petra Borkovce (18) a Kataríny Knechtové (37) je to jako na houpačce. Ale zdá se, že pár už všechno hodil za hlavu a užívají si jeden druhého. Slovenská zpěvačka a porotkyně SuperStar 2018 oznámila překvapivou novinu: "Budu máma!"

Petr Borkovec se nehynoucí láskou ke Kataríně Knechtové nikterak netají. Hodlá za ni zřejmě bojovat, ať to stojí, co to stojí. Může se taky dost dobře stát, že se s Petrem přestane bavit jeho maminka, která s jejich vztahem zásadně nesouhlasí.

Po celou dobu je kolem této dvojice obrovský poprask hlavně kvůli věkovému rozdílu 19 let. O rozruch se ale před nedávnem postarala i samotná Katarína, která na svém Instagramu vyvěsila zprávu, která všechny zaskočila.

„Budem mama! " pochlubila se Katarína na svém Instagramu. "Krstná mama,“ dodala. Krstná mama je v překladu do češtiny kmotra, a tak se zatím Petr tatínkem nestane. Zprávy a legrácky tohoto typu zřejmě nepotěší maminku Petra, která jasně a zřetelně řekla, že se vztahem nesouhlasí.

Už v minulosti totiž matka Petra Borkovce napsala Knechtové: „Na staré p**i se dobře cvičí, ty ubožačko,“ přistálo Kataríně v mobilu, prozradil zdroj, který měl možnost do těchto nechutných zpráv nahlédnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články