Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Buďte šik jako Monika Koblížková: Stylista radí, jak na to v pěti krocích

Zdroj: instagram
+ Dalších 67 fotografií
Monika Koblížková (37) od začátku vztahu s Leošem Marešem (42) jen kvete. Důkazem je především její Instagram, kde postuje fotky ze svého života. Když se podíváme na pár let staré snímky, Monika zdaleka nevypadá tak skvěle. Ušla bezesporu dlouhou cestu a pro spousty mladých dívek je vzorem. O tom, jak to udělat, abychom byly přesně tak šik jako ona, promluvil stylista Sam Dolce.

Monika Koblížková je mladou generací považována za módní ikonu. Má styl a šik umí být i za pár korun. V komentářích občas radí, kde pořídit levnější variantu modelu, co má na sobě, čehož si mladé slečny jistě cení.

„U Moniky Koblížkové lze pozorovat, že žije zdravým životním stylem, který prezentuje na svém Instagramu. Má samozřejmě i dobré zázemí a díky svému manželovi i přístup k nejrůznějším značkám, které může zkoušet. Má skvělý vkus,“ řekl stylista Sam Dolce pro eXtra.cz. A to nebylo zdaleka všechno. Manželku nejznámějšího moderátora nezapomněl vychválit až do nebes.

„Monika zraje do krásy, což si myslím, že každá žena. Hlavně ženy, kterým se blíží čtyřicítka, což tedy Monice ještě zdaleka není, se o sebe mnohdy starají lépe. Nejsou třeba tak spokojené se svojí postavou, a tak dřou. Následně ji mají lepší než dvacítky. Stejné je to s konturami obličeje, které mají ve čtyřiceti dle mého názoru nejkrásnější. Vychytají i to, jak se o sebe mají starat. V patnácti si sotva nanesou bezchybnou linku, ale o deset let později už bude perfektní,“ pokračuje.

Sam Dolce si myslí, že Monika mezi influencery určitě patří. „Její sociální síť má hodně followerů, takže mladou generaci bezpochyby ovlivňuje. Obvykle ji vidíme v tričku, v džínech a s psaníčkem. Vyznává minimalismus stejně jako třeba Victoria Beckham. Obecně bych řekl, že Marešovi jsou odrazem Beckhamových a inspirují se od nich,“ dodává stylista a nepopírá, že Monika občas ze svého stylu vybočí.

„Třeba na festivalu v Karlových Varech. Tam měla extravagantní šaty. Řekl bych, že i Leoš Mareš teď, když je s ní, žije jinak a zdravěji,“ ukončuje své povídání Sam.

Monika se stala hvězdou de facto ze dne na den a zdá se, že se na vrcholu udrží ještě hodně dlouho.

5 kroků, jak být jako trendy jako Monika:

1.) Buďte minimalisté 2.) Jezte zdravě 3.) Cvičte pravidelně 4.) Razte heslo: V jednoduchosti je krása 5.) Pečujte o sebe

Související články

Další články