Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Buďte jak Vlk z Wall Street a utrácejte miliony! Dostanete se k nim snadněji, než si myslíte

Třeba zjistíte, že máte v sobě talentu stejně jako Vlk z Wall Street.
Ale budete na rozdíl od něj dělat vše poctivě.

Je to hit loňského roku a Oscar ho nejspíš nemine. Mluvíme o slavném filmu Vlk z Wall Street, který začal trhat rekordy, hned jak se dostal do kin. Přestože je Jordan Belfort ve skutečnosti grázl, který podvedl statisíce důvěřivých střadatelů, jeho životní styl mu závidíme všichni.

Ale jde to i poctivě, je to o umění investovat peníze, obchodovat s komoditami a vyznat se na burze. Není to tak lehké, jak to na první pohled vypadá. Někdo může vydělat miliony, jiný zkrachuje během deseti vteřin.

Co tedy lidi na investicích baví? Většinou je to dlouhodobá jistota pro ty, kdo jsou konzervativní, naopak pořádná adrenalinová jízda riskantních operací na burze dokáže jednoho vyburcovat do mimořádného stavu, a přitom to není hazard. Máte pocit, že to, co dokáží milionáři na burze, svedete taky? Je jedno, jestli vás povede šestý smysl nebo cit pro věc, nebo vaše ekonomické a tržní znalosti, ale konečně si můžete vyzkoušet, jaké to je zhodnocovat svůj kapitál díky obchodování.

A budete na to mít rovnou milion.

Tedy jen ten virtuální, aby vás případná ztráta nebolela. Obchodovat můžete v nové investiční soutěži se světovými měnami, různými komoditami, ale také dluhopisy a akciemi. Stačí vám k tomu jen počítač, chytrý telefon nebo tablet. A rovnou můžete jeden vyhrát! Nový iPad Air čeká právě jen na vás, stačí jen být ve virtuálním obchodování úspěšný.

Do soutěže o tablet se zaregistrujete zde a s vaším milionkem budete pracovat u českého obchodníka s cennými papíry HighSky Brokers, a. s., která vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky, navíc má základní kapitál 37,5 milionu korun! Budete v pravých rukou.

Související články

Další články