Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Buďte doma jako doma. Jak si usnadnit nákup nábytku?

Buďte doma jako doma. Jak si usnadnit nákup nábytku?
Zdroj: Futurino

Hledáte nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak mít domov jako z Pinterestu? Mrkněte na praktické vychytávky, které vám usnadní čas, ale i peníze.

Hledáte produkty z internetu?

Určitě to znáte – procházíte sociální sítě, inspirativní články, nebo na nějakou kousek narazíte úplnou náhodou. Kde pořídit stejný nebo alespoň podobný? Řešení je snadné. Mrkněte se na vyhledávání podle obrázku. Vyhledávač nábytku Biano.cz nabízí jednoduchou funkci: Pomocí ikonky foťáku na stránku nahrajete jakoukoliv fotku nábytku z mobilu nebo staženou fotografii z internetu. Pomocí umělé inteligence vám Biano nabídne podobné produkty. Nebo stejné. Nebo lepší. Levnější. Ty můžete rovnou nakoupit na stovkách e-shopů.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=If_yNfIVZ_U&feature=emb_logo}}

Je to snadné

Na blogu například najdete inspirativní článek, jak vybrat dětskou postel Zaujala vás nějaká? Skvělé. Obrázek si uložte a pak jej nahrajte na Biano. Za malý okamžik už můžete procházet podobné nebo stejné produkty.

Na čem se vyplatí šetřit?

Jsou kusy nábytku, které používáte každý den a proto byste měli investovat do kvalitního provedení. Jedná se o sedačky, kuchyň či postel s kvalitní matrací.

Naopak chcete-li ušetřit, místo šatní skříně si můžete pořídit věšák na oblečení, místo nové podlahy vyzkoušejte praktický kusový koberec. Nechcete kupovat celou novou postel? Zaměřte se jen na matraci a kvalitní rošt.

Vybírat můžete na vyhledávačích, cenových srovnávačích, ve výprodejích, nebo i bazarech.

Řešení pro každého

Ne každý si může dovolit obklady na stěnu. Na tenhle problém ale existuje hned několik řešení. Na obklady do koupelny si pořiďte speciální barvu, kterou se obklady dají přetřít a které jsou voděodolné.

Obklady v kuchyních a obývacích pokojích můžete vyřešit tapetou v motivech kamene, dřeva nebo cihly, případě plastovými panely s imitací dlaždiček anebo tenkými cihlovými plátky, které bez obav nalepíte i na sádrokarton.

Každý problém má nějaké řešení. U domácností, ve kterých chcete ušetřit nějakou tu korunu, to platí dvojnásob.

Nejoblíbenější barvy a styly v Česku

Možná by vás zajímalo, jakými produkty u nás v Česku vybavujeme domácnost nejčastěji. Odpověď je snadná a možná trochu předvídatelná: jsou to bílé kuchyně, šedé pohovky s dřevěnými nohami a obecně nábytek ve skandinávském stylu.

Dlouhodobě Češi preferují tlumenější barvy v interiéru od béžové, kromě, vanilkové až po šedou a námořnickou modrou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy